Naujienos
Susipažinkite:- jaunieji kūrėjai!

Tokių pasakų nerasite niekur: nei senose, nei naujose, nei plonose, nei storose, nei spalvotose, nei paauksuotose knygose. Tai Lietuvos vaikų pasakos!

Alizavos pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai, padedami mokytojos Astos Balčiūnienės, dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su leidykla „Kalendorius“ organizuotame mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Net 3 jaunieji pasakų kūrėjai: Milda Balnevičiūtė, Rusnė Baliūnaitė ir Aurelijus Janutis gegužės 3 dieną buvo pakviesti į Kauno Valstybiniame lėlių teatre organizuotą baigiamąją konkurso šventę.  Susirinkusieji buvo pradžiuginti puikiu spektakliu pagal Brolių Grimų pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Po to vyko nugalėtojų apdovanojimai. Paaiškėjo, kad iš daugiau kaip 300 pasakų į knygą „Lietuvos vaikų pasakos“ ekspertų komisijos sprendimu pateko 51 kūrinys. Ir vienas iš laimingųjų- alizavietis trečiaklasis Aurelijus Janutis! Jo pasaka „Lobis vaikams“ - labai prasminga, šiuolaikiška, pamokanti. Ne kiekvienam ir suaugusiam tokią sukurti.
Knygą „Lietuvos vaikų pasakos“ išleido leidykla „Kalendorius“. Pasakoms iliustracijas sukūrė dailininkė Indrė Lelertavičiūtė.

Danutė Miknevičienė, Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė