Naujienos
Projekto „Mes rūšiuojam“ rezultatai

Iš projekto partnerio UAB „VIP supply“ įsigijome vertingų knygų už 756 Lt. Bibliotekos lentynose savo skaitytojų laukia pasauliniai paauglių bestseleriai: „Ratas“( M. Strandberg, S.B. Elfgren), „Mistinis miestas“ (T. Lawrence), „Laumės vaikas“ (Ph. Gregory) ir kt.; naujausi „Nieko rimto“ leidyklos gaminiai mažiesiems: „Puokių istorijos“ (E.Valter), „Vilkolakiukas Dolfas“ (P. Loon), „Nepaprasta milžiniškos kriaušės istorija“(J.M. Strid) ir kt.; informacija pritrenkiantys:   „Berniuko žinynas“, „Mergaitės žinynas“, „Pavojinga knyga berniukams“ ( C. H. Iggulden) ir kt.; ekspertų patarimai vaikinams bei vyrams „Motociklai“, „Geriausi futbolo triukai“ ir, žinoma,  merginoms bei moterims: „Kaip atrodyti žaviai“ (R. Jones), stiliaus gidas „Paryžietė“ , „Šventė kiekvienuose namuose“  (I. Aleksaitė ir N. Jazbutytė) ir kt.

  Iš UAB „Skorpiono takas“ nupirkome tikrą varžybų kamuolį jauniesiems futbolininkams ir puikų paplūdimio kamuolį jauniesiems turistams.

Rugpjūčio 12 d. aktyviausiai projekte dalyvavusios šeimos: Dalius ir Lijana Baronai, Alvydas ir Edita Paslauskai, Daiva Baradinskienė, Sergejus ir Gaila Kočijevai, Artūras ir Rima Jonučiai, Kęstas ir Rima Kavaliauskai, Audrius ir Vilma Šešeikos,- mėgavosi UAB „Pramogų vėjas“ organizuotomis edukacinėmis pamokomis Trakuose. Išvykos dalyviai susipažino su Karaimų tautos tradicinio patiekalo- kibinų- istorija bei gamybos technologija. Patys gaminosi kibinus ir po to juos ragavo. Pasisotinę, matavosi viduramžių riterių šarvus ir šalmus, čiupinėjo kalavijus, arbaletą, baisėjosi  tuo amžiaus kankinimo įrankiais. Apžiūrėjo Trakų pilį ir jos apylinkes, išbandė turistams siūlomus vandens malonumus.

 Rugpjūčio 18 ir 19 d. 34 mokiniai, įnešę didžiausią indėlį į šį ekologinį projektą, džiaugėsi  UAB „Forum Cinemas“ teikiamais malonumais. 18 d. jaunesnieji mokiniai žiūrėjo JAV nuotykių animaciją „Kaip prisijaukinti slibiną 2“. Nuostabų filmą apie žmogaus ir slibino draugystę pagal britų rašytojos Cressidos Covel trilogiją. 19 d. mergaitės grožėjosi  JAV muzikine romantine drama „Šokis hip-hopo ritmu. Viskas arba nieko.“ Apie jaunų šokėjų nuotykius pramogų ir nuodėmių mieste Las Vegase. Abu filmai 3D formatu, vaizdai nepakartojami.

Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė surinko daugiausiai elektronikos atliekų tenkančių 1 mokiniui ir laimėjo UAB „ASTIN-BALTIC“ prizą: už 2 500 Lt įsigyti baldų pagal mokyklos pateiktą projektą. Šis prizas dar bus įteiktas rugsėjo mėnesyje.

Puikūs  prizai, patirtos smagios emocijos uždegė noru dalyvauti šiame ekologiniame projekte ir ateinančiais mokslo metais.

Danutė Miknevičienė, Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė, projekto „Mes rūšiuojam“ koordinatorė mokykloje