Naujienos
Akcija „Sugedusio elektroninio prietaiso laidotuvės“
Akcija „Sugedusio elektroninio prietaiso laidotuvės“ Žemė yra mūsų namai. Visame pasaulyje skiriamas didžiulis dėmesys ekologinėms problemoms. Spręsti jas privalome visi kartu. Ir tik kai kiekvienas įdės nors mažytį savo indėlį galėsime pasiekti kokių nors rezultatų. O norint ką nors daryti, reikia žinoti...
plačiau
 
Įdomi šventė
Įdomi šventė

2010m. kovo 17d.rajono  jaunieji miško bičiuliai rinkosi į Skapiškio girininkijos Tvirų poilsiavietę .Visi vyko tikėdamiesi pailsėti gamtoje, pabendrauti ir palenktyniauti įdomiose rungtyse.

plačiau
 
„Su gimimo diena, Lietuva!“
„Su gimimo diena, Lietuva!“

Su gimimo diena, Lietuva!...“

                       Šia daina šiandien pasveikino savo Valstybę visų Lietuvos mokyklų mokiniai. Vieni iš jų ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.
plačiau
 
Po antikos pasaulį pasižvalgius
Po antikos pasaulį pasižvalgius

Mano žinios apie antiką, gamtos, istorijos, literatūros, dailės, geografijos pamokose, kol kas dar siauros. Mane stebina, kad antikiniais laikais žmogaus gyvenimą „reguliavo“ šimtai dievų, jų padėjėjų, deivių, nimfų, dvasių, atrodo, kad jų būta tarsi bičių spiečiaus, nuolat besisukančio virš žmogaus galvos. Dievybės globojo, saugojo net žmogaus namų duris, vartus, stogą... Viską žmogaus gyvenime lėmė dievai.

plačiau
 
Sava tarma- pati gražiausia
Sava tarma- pati gražiausia

„Gesuojam, laukiam pavoserėlio,

  Kėp gražaus kvietko iš pumpurėlio.

  Visi jau džiaugias, kad šaltys nyksta,

  Pavoserėlis palingva dygsta...“

                       Kupiškio krašto poetės Uršulios Tamošiūnaičios eilėmis prasidėjo popietė Kupiškio rajono Alizavos pagrindinėje mokykloje, skirta Lietuvos Nepriklausomybės dvidešimtmečiui.
plačiau
 
„Aš-sveikas-žmogus“
„Aš-sveikas-žmogus“ Susipažinusios su pagrindiniais teisės aktais susirinko komandos pademonstruoti savo teisines žinias: „Velniangeliai“- septintokai, „Radijo laida„Temidė“- aštuntokai, „Komamišaida“- devintokai, „Gelbėjimo komanda“ -dešimtokai
plačiau
 
Akcija „Renkame Metų knygą!“
Akcija „Renkame Metų knygą!“

Vieną šaltą sausio popietę susirinkę į aktų salę mokinukai vieni kitiems, savo mamytėms, mokytojoms ir bibliotekininkei pristatė labiausiai patikusias knygutes.

plačiau
 
Aš už laisvę
Aš už laisvę Tos nakties aukos nebuvo beprasmės, nors, manau, viską buvo galima išspręsti taikiai, bet tada mes, kaip tikra lietuvių tauta, atlikome tikrą pareigą Tėvynei. Gaila, kad, kuo toliau, žmonių, tikrai mylinčių savo Tėvynę, vis mažėja. Jaunuoliai ir merginos jau lekia iš Lietuvos, iš gimtojo krašto, o ką kalbėt apie vyresnius. Nedaug jų, tikrų patriotų, kurie myli, gerbia, saugo ir puoselėja tą gražų, kilnų jausmą savo vaikuose. Nejaugi pamiršim, kas iškovota?!
plačiau
 
Laisvės kaina
Laisvės kaina Laisvės kaina didžiulė it brangenybė, kurią gauni, kuri viską atsieja. Laisvė- tai jėga, kuri vienija kiekvieną. Ir didelį, ir mažą. Tie žmonės, kurie pasiaukoja, daro tai ne beprasmiškai, o su Viltimi, kad galės prisidėti prie to, ką visi gausime, - tai Laisvę. Laisvę, kuri sušildys visų mūsų širdis ir tapsime nebepriklausomi nuo nieko, išskyrus pareigas.
plačiau
 
Jaunųjų talentų konkursas
Jaunųjų talentų konkursas Sugalvojo alizaviečiai mokinukai savo talentus viešai visiems pademonstruoti. Kaip tarė, taip ir padarė.
plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  65   66   67   68   69   70   sekantis  >>