Naujienos
Alizavos mokiniai pasitiko pasaulinę Žemės dieną
Alizavos mokiniai pasitiko pasaulinę Žemės dieną

Kovo 20dieną, pasaulinę Žemės dieną,  paminėjome susirinkę į “žaliąjį“  mokyklos koridorių.  Šią dieną buvo sutarta apsirengti kuo žaliau, solidarizuojantis su greitai sužaliuosiančia Žeme.
             Jaunųjų miško bičiulių būrelis „Ramalina“, pasipuošę žaliais šalikėliais su būrelio simbolika įžygiavome nešini Žemės vėliava. Vyriausias būrelio narys,  dešimtokas Žygimantas,  visą minėjimo laiką iškilmingai laikė Žemės vėliavą, o jaunieji miško bičiuliai visiems susirinkusiems priminė, kodėl švenčiama Žemės diena visame pasaulyje

plačiau
 
Paskaita apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybę

Kovo 18 d. Alizavos pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo prevencinėje paskaitoje „Nepilnamečių administracinė ir baudžiamoji atsakomybė“. Paskaitą skaitė PVPK Kupiškio policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencinio poskyrio specialistė Elida Krikščiūnienė.

plačiau
 
Apie svajonę
Apie svajonę

2012 m. rudenį į visas Lietuvos mokyklas elektroniniu paštu nuskriejo „Žvaigždutės“ redakcijos kvietimas svajoti apie mūsų gyvenimą ir kurti „Mano svajones- 2013“.
Pasvajoti savo ugdytinius pakvietė ir Alizavos pagrindinės mokyklos 3-iokų ir 4-okų mokytoja Asta Balčiūnienė.
Apie mažųjų Lietuvos piliečių svajones išleistas moksleivių kūrybos žurnalas „Žvaigždutė“, 1000 egzempliorių tiražu. 7 puslapyje puikuojasi Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių svajonės, paprastos ir labai nuoširdžios.

plačiau
 
Lėlių teatras-džiaugsmas ir erdvė kūrybai
Lėlių teatras-džiaugsmas ir erdvė kūrybai

Startavo Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Lėlių teatras-džiaugsmas ir erdvė kūrybai“, kurį dalinai finansuoja Kultūros ministerija. Šiame projekte dalyvaus ir Alizavos pagrindinė mokykla, iš organizatorių gavusi  289 Lt grožinės literatūros knygų, medžiagų atraižų, siūlų.

plačiau
 
Šimonių girioje
Šimonių girioje

Kovo 7d. Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji miškininkai dalyvavo Kupiškio rajono jaunųjų miško bičiulių Žiemos šventėje- konkurse Šimonių girininkijos Šimonių girioje.
Šventės dalyviai turėjo įveikti 3 estafetes.

plačiau
 
Rašau Lietuvos vardą
Rašau Lietuvos vardą

„Šventasis Brunonas, dar vadinamas Bonifacu, arkivyskupas ir vienuolis, vienuoliktaisiais savo atsivertimo metais Rusios ir Lietuvos pasienyje pagonių užmuštas su aštuoniolika saviškių kovo 9 dieną nukeliavo į dangų.“ Šiame Vokietijos Kvedlinburgo miesto moterų vienuolyno lotynų kalba rašyto metraščio sakinyje, aprašančiame 1009 metų kovo 9 –osios dienos įvykius, buvo pirmą kartą paminėta Lietuva. Turėjo praeiti dar daug metų ir šimtmečių, kol patys ėmėme jį rašyti ir teberašome taip, kaip per amžius tariame- LIETUVA.

plačiau
 
Atknisk, kas tave užknisa
Atknisk, kas tave užknisa

Į neformaliojo švietimo asociacijos „Jaunimo akademija“ organizuotą nacionalinį moksleivių pilietiškumo skatinimo projektą „Atviras kodas: Pilietis“ Alizavos pagrindinė mokykla įsijungė 2012 metų rugsėjo mėnesį, atsiliepdama į organizatorių kvietimą dalyvauti pilietinių iniciatyvų konkurse „Griebk jautį už ragų“ arba kitaip „Atknisk, kas tave užknisa“ .Vyresniųjų klasių merginos pastatė lėlių teatriuką ir šmaikščiu žodžiu reklamavo Kupiškio krašto tarmę.
Alizaviečių pilietinė iniciatyva projekto organizatorių įvertinta už aktyvų domėjimąsi Lietuvos istorija ir jos įprasminimą kultūrinėje veikloje. Iniciatyvieji mokiniai pakviesti į edukacinį motyvacinį renginį Lietuvos vaikų ir jaunimo centre kovo 8 dieną. 

plačiau
 
Rajoninio konkurso laureatės
Rajoninio konkurso laureatės

Alizavietės sutartinių giedotojos Andrėja ir Viktorija Vareikaitės bei Dalė Miknevičiūtė rajoninio TRAMTATULIO konkurse vertinimo komisijos pripažintos pačiomis geriausiomis. Kovo 22 dieną merginos dalyvaus tolimesnėje atrankoje Panevėžio apskrityje.

Konkursui moksleives ruošė muzikos mokytoja Žydrūnė Rakauskaitė.

plačiau
 
Kupiškėnų TRAMTATULIS
Kupiškėnų TRAMTATULIS

Kupiškėnų TRAMTATULYJE dalyvavo ir Alizavos pagrindinės mokyklos delegacija: pasakorės Aurita Trasikytė (1 kl.), Rusnė Baliūnaitė (3kl.), Dalė Miknevičiūtė (10 kl.) ir sutartinių giedotojos Andrėja ir Viktorija Vareikaitės bei Dalė Miknevičiūtė ir moksleives konkursui ruošusios mokytojos Romualda Likienė, Danutė Miknevičienė ir Žydrūnė Rakauskaitė.

plačiau
 
Laiškas ateičiai
Laiškas ateičiai

Kupiškio rajono dailės mokytojai savivaldybės viešoje bibliotekoje surengė vienuoliktąją „Kūrybos erdvių“ parodą. Savo sumanymus kūrėjai pateikė rašydami laiškus ateičiai.
Parodoje- Alizavos dailės ir technologijų mokytojos Audronės Užtupienės  „Paslaptys“, kuriose tapybiškai perteikiama tekstilės ir kitų technikų įvairovė.
 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  43   44   45   46   47   48   49   50  60  70  sekantis  >>