Naujienos
Sutelkėme jėgas ekologijai
Sutelkėme jėgas ekologijai

Nuoširdžiai dėkojame pavasarinėje akcijoje labai aktyviai talkinusiems tėveliams: Daliui Baronui, Sergejui Kočijevui, Vytautui Skaburskiui, Andrejui Vareikai; mokytojams: Eimučiui Sarsevičiui, Stanislavai Šarkienei, Jūratei Kuliukienei;  mokiniams: Dalei Miknevičiūtei, Klementinai Pūkaitei, Andrejai , Viktorijai ir Laurynui Vareikoms, Airai Balnevičiūtei, Monikai Kočijevaitei, Steponui Ulinskui, Kotrynai ir Adelei Baronaitėms, Inetai Medelinskaitei, Justui Puzeliui, Jonei Baradinskaitei, Auridui ir Imantui Meškeliams, Aurelijui Janučiui, Neringai Skaburskytei, Auritai Trasikytei, Imantui ir Evelinai Dereškevičiams, Rokui Vaitiekūnui.

plačiau
 
Jaunieji pasakų kūrėjai važiuos į Kauną!

Alizavos pagrindinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai su savo mokytoja Asta Balčiūniene dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su leidykla „Kalendorius“ organizuotame mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“. Šio renginio globėja p. Alma Adamkienė. Net 3 trečiokai tapo šio konkurso nugalėtojais ir gegužės 3 dieną kviečiami atvykti į apdovanojimų šventę, kuri vyks Kauno Valstybiniame lėlių teatre! Tai Aurelijus Janutis, Milda Balnevičiūtė ir Rusnė Baliūnaitė!
 

plačiau
 
Vaikų velykėlių šventė
Vaikų velykėlių šventė

Balandžio 8 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai per dailės pamokas piešė gražiausiais senobiniais raštais išmargintą margutį , o po pamokų susirinko į II aukšto fojė, į Atvelykio šventę- Vaikų velykėles 2013. 

plačiau
 
„ Oi, kleve, kleve „
„ Oi, kleve, kleve „

Kovo 22 d. nuvykome į tradicine tapusią rajoninę jaunųjų miško bičiulių viktoriną. Komandą atstovavo 5 būrelio nariai: Rugilė 6 kl., Vaiva 6 kl., Karolis 6 kl., Šarūnas 6 kl. ir Liveta 7 kl. Su mokytoja Romalda Likiene jau iš anksto ruošėmės viktorinai ir daug sužinojome apie klevą. Pirmiausia prisistatėme šventės dalyviams ir komisijai, paskui sprendėme testą, mūsų urėdė Liveta turėjo atsakinėti viena urėdų testą. Buvo vertintas kūrybinis darbas apie klevą. Savo eilėraštį gražiai apipavidalinome ramalinos (kerpės) „ ažūru“. O nudrožtas iš klevo suvenyras-šaukštas tikrai puošė dirbinių stalą.

plačiau
 
Inkilėliai laukia gyventojų
Inkilėliai laukia gyventojų

Miškas buvo svetingas tą dieną, nes švietė saulutė, o sniegas, sukietėjęs nuo pavasario orų kaitos leido po mišką vaikščioti kaip geriausiu keliu. Buvo gera kvėpuoti tyru oru, klausytis įvairiausių garsų. 

plačiau
 
Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje
Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje

Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų delegacija dalyvavo Tarptautinėje vaikų knygos dienos šventėje Balandžio 2-ąją nacionaliniame Kauno dramos teatre.
Čia susirinko patys geriausi Lietuvos knygų kūrėjai, rašytojai ir dailininkai, aktyviausi bibliotekininkai, geriausi skaitytojai. IBBY Lietuvos skyriaus valdybos pirmininkas Kęstutis Urba pakvietė visus nuimti praėjusių metų knygų derlių

plačiau
 
Jaunųjų turistų įspūdžiai
Jaunųjų turistų įspūdžiai

Antrą dieną autobusu išvykome į Kavarską, grįžome pėstute pagal Šventosios krantus  net 20 kilometrų! Pusiaukelėje kūrėme laužą ir kepėme dešreles. Miegojome sporto salėje ant grindų miegmaišiuose be čiužinių. Truko miego, bet buvo įdomu pamatyti Ukmergės kraštą. Buvo linksma. Visi buvome draugiški. Veiklos tikrai nepritrūko.

plačiau
 
Dalinosi patirtimi metodinėje praktinėje konferencijoje
Dalinosi patirtimi metodinėje praktinėje konferencijoje

Kupiškio rajono Antašavos pagrindinėje mokykloje įvykusioje metodinėje praktinėje konferencijoje „Ugdymas netradicinėse aplinkose“ Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojas Eimutis Sarsevičius skaitė pranešimą apie „Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės dalyvavimą projekto „Drąsinkime ateitį“ veiklose“. 10 klasės mokinė Dalė Miknevičiūtė demonstravo pačios sukurtą filmuką „Alizavos pagrindinės mokyklos piliečių žadintuvas“. 

plačiau
 
Sutartinių giedotojos regioniniame konkurse
Sutartinių giedotojos regioniniame konkurse

Alizavos pagrindinės mokyklos septintos klasės mokinė Viktorija Vareikaitė, aštuntos klasės mokinė Andrėja Vareikaitė ir dešimtos klasės mokinė Dalė Miknevičiūtė kovo 22 d. giedojo Kupiškio krašto sutartines „Ričiau lino žėdėlį“ ir „Linėli, linėli“ Aukštaitijos regiono moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „TRAMTATULIS-2013“. 

plačiau
 
Linksma šventė
Linksma šventė

Alizavos pagrindinės mokyklos devintokai surengė puikią šventę dešimtokams. Persirengę piratais pakvietė į salę, laivo denį, kursantus- dešimtokus. Pastarieji turėjo įveikti sudėtingus jėgos, žvejybos, šokių, drabužių dizaino, „lobių“ ieškojimo išbandymus

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  42   43   44   45   46   47   48   50  60  70  sekantis  >>