Naujienos
Jaunieji motociklininkai rungėsi Raguvoje
Jaunieji motociklininkai rungėsi Raguvoje

Gegužės 31 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotose Jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybose Raguvos gimnazijoje tarp 6 komandų dalyvavo ir 2 komandos iš Alizavos pagrindinės mokyklos. Jaunimo vadovas- mokytojas Eimutis Sarsevičius. Jaunieji vairuotojai rungėsi kliūčių ruože, estafetėje ir Kelių eismo taisyklių žinojime. Motociklai- vyriškas sportas: daug triukšmo, daug adrenalino, o tarp vyrų – aš- vienintelė mergina dalyvė. Motociklų sportas sunkus, bet mane labai „veža“. Įdomiųjų varžybų pažiūrėti atbėgo daugybė jaunuolių iš kito renginio, tą dieną vykusio Raguvos gimnazijoje- dainų konkurso „Spindulėlis“. Po ilgos ir atkaklios kovos susumavus rezultatus buvo išaiškinti nugalėtojai. Dvi pirmąsias vietas užėmė šeimininkai raguviečiai: 1-oji ir 2-oji Raguvos gimnazijos komandos. O trečiąją vietą „išplėšėme“ mes- 1-oji Alizavos mokyklos komanda: Ernestas Isajevas, Vygantas Vareika, Gintaras Vasiliauskas ir aš- Viktorija Vareikaitė.

plačiau
 
„ Ramalinos“ būrelis su pergale grįžo į mokyklą
„ Ramalinos“ būrelis su pergale grįžo į mokyklą

2014 m. gegužės16 dieną į rajoninę tradicinę jaunųjų miško bičiulių šventę – konkursą „Juodalksnių pavėsy“  Šepetos pagrindinėje mokykloje išsiruošė  Alizavos mokyklos „Ramalinos“  komanda. Patys vyriausi būrelio nariai: Liveta Užusienytė 8 kl., Rugilė Kigaitė 7 kl., Vaiva Kučinskaitė 7 kl., Šarūnas Babachinas 7 kl., Karolis Bartkus 7 kl. rimtai ruošėsi konkursui pagal gautus nuostatus. Teko sužinoti viską apie juodalksnį, tai teorinė konkurso dalis. Paruošėme ir namų darbą. Karolis ir Šarūnas sukalė inkilėlį didžiajai zylei, o Rugilė nupiešė  labai gražų  plakatą. Komandos prisistatymui suvaidinome Eugenijos Šimkūnaitės pasaką „Alksniai uldauninkai“, tuo pačiu pagaminome aliejuką iš juodalksnio lapų. Puikiai būrelio urėdo testą išsprendė stropioji Vaiva.

O kiti komandos nariai atliko ir praktinę užduotį.

       Džiugu, kad iš dešimties komandų jaunųjų miško bičiulių žinios buvo įvertintos trečiąja vieta. Komanda apdovanota Padėkos raštu ir dovanomis.

plačiau
 
Kupiškio bažnyčios 100 -mečio plenere
Kupiškio bažnyčios 100 -mečio plenere


Mūsų mokyklos mokiniai Kotryna, Laura, Žanas, Ernestas ir Aldas penktadienį dalyvavo Kupiškio bažnyčios 100-mečio plenere. Susirinko tapytojai iš visų rajono mokyklų. Po ekskursijos, kurią vedė muziejaus darbuotoja, visi pasidalino priemones, drobes ir kibo į darbus. Vaikinai tapė lauke, merginos pasirinko interjero detales. Šauniai padirbėję drobes parsivežėme pabaigti. Visi mokinių sukurti darbai puoš  bažnyčios 100-mečio šventę.
 

plačiau
 
Šventė Europos dieną
Šventė Europos dieną

Kupiškio rajono mokiniai balandžio 30 dieną nuotaikingai paminėjo Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 10-metį. Miesto aikštelėje jie suruošė Jaunimo dienos šventę.

Rajono ugdymo įstaigos  pristatė dviračių  instaliacijas   "Judanti Europa", programą "Tautų kultūra gyvai" supažindino su Europos šalių kultūra, tradicijomis.

Alizavos pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai pristatė Kiprą,  linksmą šios šalies žmonių žaidimą „Virvės traukimas.

plačiau
 
Šventė mamytėms
Šventė mamytėms

Gegužės 2 dieną  Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai pakvietė savo mamytes į gražią šventę, kurioje parodė visa, ką gražaus išmoko per šiuos mokslo metus.

plačiau
 
Žemės vėliava keliavo per rankas
Žemės vėliava keliavo per rankas

Kovo 20 dienos rytas buvo dėkingas paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Saulutės nesimatė, bet ir lietutis negąsdino. Prieš pirmąją pamoką vis mokyklos mokiniai išsirikiavo prie mokyklos į ilgą vorą ir plazdėdama vėjyje Žemės vėliava keliavo iš vienų  rankų į kitas. Ja džiaugėsi nešdamas ir pirmokas, ir dešimtokas. Aukščiausio dešimtoko Ernesto iškelta vėliava suplazdėjo prie mokyklos. Apie Pasaulinę Žemės dienos prasmę visiems priminė jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai : Aurelijus, Viktorija, Rugilė ir Aistė:

plačiau
 
Susitikimas su Gintare Adomaityte
Susitikimas su Gintare Adomaityte

Kovo 20 d. literatūrinė popietė Alizavos pagrindinėje mokykloje prasidėjo skambiomis kupiškėniškomis dainomis ir labai rimtais K. Donelaičio „Metų“ posmais. Šitaip mokiniai pasitiko netikėtai Alizavos padangę nušvietusią lietuvių literatūros žvaigždę- žurnalistę, rašytoją, vaikų literatūros tyrinėtoją- Gintarę Adomaitytę.

s. 

plačiau
 
Šratinuko pasakėlės

Alizavos pagrindinės mokyklos laikraštuko „Šratinukas“ kūrybinė grupė nutarė didinti savo kūrybinį potencialą, drąsą bei veržlumą. Merginos priėmė pasiūlymą kurti radijo laidą internetinei radijo stočiai- Lietuvos vaikų radijas.

plačiau
 
DĖL DALYVAVIMO BAIGIAMOJOJE MOLINUKO TEATRO ŠVENTĖJE

Šių metų gegužės 7 d. Panevėžio lėlių vežimo teatre (Respublikos g. 30) vyks baigiamoji Lietuvos lėlių teatrų šventė MOLINUKO TEATRAS, kurioje kviečiame dalyvauti geriausiai regioniniuose turuose pasirodžiusius lėlių teatrus ir visus teatrų vadovus.

Maloniai prašome sudaryti sąlygas Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos vaikų lėlių teatro vadovei Irminai Puipaitei-Narbutienei dalyvauti baigiamojoje šventėje.

 Lėlių teatrą su spektakliu K. Donelaičio “Pasaka apie šūdvabalį” kviečiame dalyvauti Dainų šventės Teatro dienoje “Dyvų dyvai”, kuri vyks liepos 5 d. Vilniuje.

 

Direktorius 

Saulius Liausa

 

 
 
Paskelbti projekto „Mes rūšiuojam“ 2013-2014 m. pirmosios akcijos rezultatai ir prizų laimėtojai

Alizavos pagrindinė mokykla – ketvirtoje vietoje. Surinko daugiausiai atliekų Kupiškio r. savivaldybėje.

 

http://mesrusiuojam.lt/pirmos-akcijos-metu-daugiausia-atlieku-surinkusios-svietimo-istaigos/

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  70  sekantis  >>