Naujienos
Vertingi užsiėmimai
Vertingi užsiėmimai

Spalio 13-oji Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniams buvo įsimintina, nes kiekvienai klasei po vieną neįprastą pamoką vedė Kupiškio etnografijos muziejaus specialistės, Kristina Jokiminenė ir Jolanta Knizikevičienė. 

plačiau
 
Mokytojo diena
Mokytojo diena

Mokytojo diena tikrai ne ta, kai vaikai turi atsakinėti. Tai diena, kai norisi dainuoti. Tai diena, kai mokiniai kalba pačiais gražiausiais žodžiais, nors ir negauna už tai pažymio.

plačiau
 
Gimtosios tarmės šventė Alizavoje
Gimtosios tarmės šventė Alizavoje

Norėdami atkreipti mokinių dėmesį į gražią gimtinės tarmę, suteikti galimybę paklausyti skambių liaudiškų dainų, pajusti tautinių šokių smagumą, organizavome mokykloje folkloro šventę. Pasikvietėme kaimynus: „Saulalas“ folkloro kolektyvą iš Biržų Saulės gimnazijos, „Zbitkų“ etnokultūros būrelį iš P. Matulionio progimnazijos, folkloro kolektyvą iš Pasvalio r. Valakėlių kultūros namų. 

plačiau
 
Nuo delfinų iki Baublių
Nuo delfinų iki Baublių

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai praėjusiais mokslo metais atkakliai rinko elektroninės technikos atliekas. Mokykla tapo  respublikinio konkurso „Mes rūšiuojam““ nugalėtoja. Rugsėjo 11 dieną aktyviausiems  mokiniams dovanota ekskursija į Klaipėdą. Štai ką tą dieną patyrė alizaviečiai.

plačiau
 
Šventiški ir linksmi įžengėme į naujuosius mokslo metus
Šventiški ir linksmi įžengėme į naujuosius mokslo metus

„Nė vienos praleistos pamokos!“- pagrindinį šių mokslo metų uždavinį paskelbė mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas. Šie metai skelbiami mokyklos bendruomenės  metais. Direktorius pakvietė tėvus ir mokytojus  aktyvesniam bendradarbiavimui dėl kokybiškesnio vaikų ugdymo, palankesnės mokymo aplinkos kūrimo.

plačiau
 
Pilietinių iniciatyvų projektas „Dijūta, kalnali“
Pilietinių iniciatyvų projektas „Dijūta, kalnali“

Pamatyti Dijokalnį susibūrė arti trisdešimties savanorių grupė: be viso pulko šaunaus jaunimo- ir tėvelis Romas, ir mama Jolanta, mokytojai- Jūratė, Žydrūnė, Audronė, Eimutis. Net iš Vilniaus atvyko folkloristas Gediminas Žilys su žmona Irena. Iki miško mus pavėžinti pasisiūlė mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas, o mūsų darbo įrankius ir maistą į mišką su visureigiu Land Rover atgabeno Vladas Užtupas.

plačiau
 
Paskutinio skambučio šventė- pasaka
Paskutinio skambučio šventė- pasaka

Kiekvieną pavasarį, kiekvienais metais atsisveikiname su mokyklos princais ir princesėmis. Atsibučiuojame, atsimyluojame ir išleidžiame į kitas karalystes. Linkėdami jiems geriausios kloties ir labai trokštame, kad išėję skleistų gerą žinią apie savo pirmąją mokyklą.

plačiau
 
Gedulo ir Vilties dienai
Gedulo ir Vilties dienai


Mūsų mokykla palaiko pilietinę iniciatyvą, kurią inicijuoja Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas. Ši pilietinė iniciatyva skirta birželio 14-ajai –  Gedulo ir vilties dienai –  atminti. Mokykloje akcija vyko šių metų birželio 4  dieną, joje   dalyvavo 6, 7, 8, 9 klasės mokiniai.
Pilietinė iniciatyva pavadinta „Ilgesio pieva“. Idėja pavadinimui gimė iš dabar Alytuje gyvenančios tremtinės prisiminimų, kuriuose išliko žydinti lietuviška pieva, matyta pro medinio vagono plyšius. Būtent tokia įvairiaspalvė pieva su ramunėmis, rugiagėlėmis ir aguonomis stipriai įsirėžė į atmintį.
Mokiniai gamino gėles iš popieriaus ir pievelėje iš jų sudėliojo simbolį "Gedimino stulpai".
 

plačiau
 
„Mes rūšiuojam“ dalyvavusioms švietimo įstaigoms – 30 tūkst. eurų

2014-2015 metais aplinkosaugos projekte „Mes rūšiuojam“ dalyvavusioms mokyklos už surinktą elektroniką ir senas baterijas gaus prizų už beveik 30 tūkst. eurų.

Tokie rezultatai gauti suskaičiavus visų dalyvavusių švietimo, mokslo, ugdymo įstaigų surinktas buitinės technikos, elektronikos atliekas bei senas baterijas. Už surinktas atliekas pagal kiekį skiriami taškai, kuriuos įstaigos gali iškeisti į projekto partnerių įsteigtus prizus.

Šį pavasarį geriausiai pasirodžiusioms įstaigoms taip pat skirti ir papildomi prizai. Daugiau kaip 7,4 tonos elektronikos ir buitinės technikos atliekų surinkusi Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla gaus projekto partnerio „Elektromarkt“ įsteigtą prizą – 300 eurų čekį apsipirkti prekybos centre.

plačiau
 
Knygoje „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“- alizavietė!

Gegužės 25 dieną Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vyko leidinio apie jaunuosius talentus „Kas bus kas Lietuvoje. Lietuvos ateitis“  pristatymas.

Autobiografinių apybraižų žinynas „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“ – tai pirma tokio pobūdžio knyga Lietuvoje, skirta jauniesiems šalies talentams suburti. Šioje knygoje – vaikai, apdovanoti įvairiose mokslo ir meno olimpiadose bei konkursuose, pelnę prizus sporto varžybose. Didžiąją knygos dalį sudaro autentiškos gabiausių Lietuvos mokinių autobiografinės apybraižos, kurių surinkta 569. Apybraižose vaikai pasakoja apie savo šeimas, mėgstamiausias pamokas, pasiekimus, autoritetus, dalijasi savo svajonėmis ir Lietuvos vizija po dešimtmečio.

Naujojoje knygoje – buvusi Alizavos mokyklos mokinė Dalė Miknevičiūtė. Klasės auklėtojos Audronės Užtupienės ir mokyklos direktoriaus Gintaro Paškausko atsiliepimai apie Dalę.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  33   34   35   36   37   38   39   40  50  60  70  sekantis  >>