Naujienos
Mokytojo dienos šventė
Mokytojo dienos šventė

„Brangūs mokytojai, Jūsų dėka mokykla tapo vieta, į kurią su džiaugsmu einame kas rytą.“,- dėkojo Mokyklos tarybos mokiniai, Aistė, Vaiva ir Šarūnas. Gražiausias dainas mokytojams dainavo mažoji Beta iš „Obelėlės“ vaikų lopšelio- darželio, Alizavos mokyklos jaunučių ansamblis, 5-10 kl. mokinių ansamblis. Gražiausius žodžius ir gražiausią dainą mokytojams skyrė mokinių mamos. Didžiulę saldainių širdį ir nuoširdžius žodžius įteikė mokyklos tarybos tėveliai, Dalius Baronas ir Vilma Šešeikienė. Laikraštuko „Šratinukas“ kūrybinė grupė pakvietė mokytojus prisiminti vaikystės mylimiausius žaislus, įteikė po specialų laikraštuko numerį, linkėjo būti linksmiems, sveikiems ir laimingiems. Mokytojus sveikino Kupiškio jaunimo centro vadovai, Edita ir Paulius. Mokyklos tarybos mokiniai įteikė po savo rankų darbo keksiuką.

plačiau
 
Laimėjome „Geridarbai.lt“ projektų konkursą.

Nuo rugsėjo 1 d. 9 val. ryto prasidėjo balsavimas už Alizavos pagrindinės mokyklos projektą „Lai skamba „Dijūta, kalnali“ Alizavoje“! Balsuoti buvo galima www.geridarbai.lt svetainėje.  Žmogus galėjo balsuoti po 1 kartą iš savo mobiliojo telefono, iš Facebook profilio ir iš Tviterio. 

plačiau
 
Puiki dovana jauniesiems sportininkams
Puiki dovana jauniesiems sportininkams

Rugsėjo 29 d. Alizavos pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas  universalus sporto aikštynas. 

plačiau
 
Prizas- 10 „Huawei“ planšečių!
Prizas- 10 „Huawei“ planšečių!

Mokykloje lankėsi respublikinio ekologinio projekto „Mes rūšiuojam“  organizatorė Veronika ir UAB „Huawei Technologies (Vilnius)“  merchandiseris Tomas Staučė. Svečiai atvežė ir įteikė mokyklos bendruomenei „Išmanioji klasė 2016“ prizą- 10 „Huawei“ planšečių.

Svečiai suorganizavo mokiniams viktoriną apie „Huawei“ veiklą, jų produkciją, apie atliekų rūšiavimą. Laimingieji gavo dovanų- puikias selfi lazdas.

plačiau
 
Pabuvome mokslininkai ir generolais
Pabuvome mokslininkai ir generolais

Praėjusiais mokslo metais rinkdami elektroninės technikos atliekas užsidirbome pinigų ir rugsėjo 7 dieną net 2 autobusais išriedėjome į Vilnių, į gocrazy.lt pramoginius renginius vaikams. 18 mokinių grupė dalyvavo mokslininko programoje, ir 18- generolo programoje.

plačiau
 
Istorijos pamokos miške
Istorijos pamokos miške

Nei įkyriai purškiantis lietutis, nei nuo jo žiauriai pažliugęs kelias neatbaidė Alizavos pagrindinės mokyklos savanorių nuo žygio į Dijokalnį.

plačiau
 
Atkaklus darbas pasiteisino

Projektas „Mes rūšiuojam“ šiais mokslo metais buvo paskelbęs konkursą „Išmanioji klasė 2016“. Alizavos pagrindinė mokykla tapo šio konkurso nugalėtoja. Surinkta daugiausiai mobiliųjų telefonų ir planšečių atliekų skaičiuojant 1 mokiniui. Rugsėjo mėnesyje mokyklai bus  padovanota 10 vnt. Huawei planšečių ir įrengta „Išmanioji klasė“.

plačiau
 
Paskutinio skambučio šventė
Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 31 d. nuaidėjo paskutinis skambutis XVII laidos dešimtokams. Devintos klasės mokiniai ir jų auklėtoja Gražina Kigaitė organizavo gražią šventę mokyklos kiemelyje. Išleidžiamos klasės mokinius sveikino direktorius, pirmoji mokytoja Asta Balčiūnienė, auklėtojas Eimutis Sarsevičius, bibliotekininkė Danutė Miknevičienė. Dešimtokai skaitė linksmą testamentą, dėkojo mokytojams ir tėveliams. Direktorius įteikė padėkos raštus aktyviausiems klasės mokiniams: Kotrynai Baronaitei, Laurai Bartkevičiūtei, Livetai Užusienytei, Ievai Vainauskaitei, Steponui Ulinskui ir Gintarui Vasiliauskui.

plačiau
 
Žodžio ir vaizdo jėga
Žodžio ir vaizdo jėga

Gegužės 6 d. Subačiaus gimnazijoje susirinko jaunieji žurnalistai iš Alizavos, Salamiesčio  pagrindinių mokyklų ir Subačiaus gimnazijos. 

plačiau
 
Padėkos už visuomeninę veiklą

Direktoriaus įsakymu reiškiamos padėkos:

1.    Už svarią pagalbą dalyvaujant respublikiniame konkurse „Mes rūšiuojam“.

 

Rimai Jonutienei

Daliui Baronui

Audriui Šešeikai

Nerinai Meškelienei

Daivai Baradinskienei

Arminui Kielai

Gitanai Klasinskaitei

Raimondai Pitrėnienei 

Virginijui Bickui

Kęstučiui Kumpeliui

Audronei Užtupienei

 

2.    Už svarią pagalbą dalyvaujant respublikiniame konkurse „Išmanioji klasė 2016“:

 

Kęstučiui Kumpeliui

Juzei Galvanauskienei

Sandrai Baliūnienei

Lidijai Žekonienei

 

.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30   31   32   33   34   35   36   40  50  60  sekantis  >>