Naujienos
Mažos mokyklos džiaugsmai
Mažos mokyklos džiaugsmai

Mano mokykla labai graži, šviesi, erdvi ir mokytis joje gera. Mūsų iš viso – tik apie šimtas vaikų, bet mes vieni kitus labai gerai pažįstame, draugaujame, palaikome vienas kitą. Aš esu už miestelių mokyklas! Kaimo ar miestelio mokykla yra jauki, joje plinta gera atmosfera, ir joje gyventi gera. Į mokyklą reikia ne eiti, bet linksmai turiningai gyventi joje. O tai įmanoma tik nedidelėje mokykloje.

plačiau
 
Tėvynės istorija iš signataro lūpų
Tėvynės istorija iš signataro lūpų

Į Šventę mokiniai pasikvietė  Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto signatarą , Kupiškio r. savivaldybės tarybos narį Leoną Apšegą. 

plačiau
 
Gaminome gimtadienio tortą
Gaminome gimtadienio tortą

Visa mokyklos bendruomenė gamino Gimtadienio tortą. Kiekvienas braižė, kirpo, lankstė, klijavo. Sudėję gabalėlius į krūvą, padarė gražų tortą, kuriuo vaišinosi Šventės dieną.

plačiau
 
Papuošėme mokyklą
Papuošėme mokyklą

Pasitikdami Lietuvos gimtadienį Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai papuošė mokyklą. Koridorių nišose kiekviena klasė sukūrė menines kompozicijas „Sveikiname Lietuvą!“

plačiau
 
Uniformos
Uniformos

Mokyklos tarybos nutarimu nuo 2017 metų vasario 1 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos moksleiviai – su uniformomis.

plačiau
 
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Alizavos mokykloje
Laisvės gynėjų dienos minėjimas Alizavos mokykloje

Ankstus ir gražus rytas. Prie įvažiavimo į mokyklos kiemą, skleisdamas aitrius dūmus, liepsnoja laužas. Skamba graži lietuviška sutartinė. .. Prie laužo renkasi vaikai, pasipuošę neužmirštuolėmis...

plačiau
 
3-4 kl. mokinių kompozicija pripažinta geriausia!
3-4 kl. mokinių kompozicija pripažinta geriausia!

Alizavos pagrindinės mokyklos kiekvienos klasės mokiniai iš elektroninių atliekų pagamino menines kompozicijas. Jų nuotraukas išsiuntėme ekologinio projekto „Mes rūšiuojam“ konkursui.

Sausio 9 d. mus pasiekė džiugi žinia. Alizavos mokyklos 3-4 klasės mokinių meninė kompozicija iš elektroninių atliekų „Aš- savo žemės šeimininkas“ vertinimo komisijos paskelbta geriausia! Mokiniams paskirtas prizas- Huawei trikojis laikiklis.   SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

plačiau
 
„Aš ir Tu- tai MES!!!“
„Aš ir Tu- tai MES!!!“

Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie socialinės akcijos „Aš ir Tu- tai MES!“. Akcijos tikslas- sumažinti socialinę atskirtį tarp negalios paliestų ir nepaliestų. „Aš“- tai neįgalieji ir jų artimieji, „Tu“ - asmenys, neturintys negalios ar artimo sąlyčio su ja ir „Mes“- lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokiu nei kiti.

plačiau
 
Šventėme džiaugsmo šventę
Šventėme džiaugsmo šventę

Lapkričio 17 d. organizavome mokykloje gražią folkloro šventę „Dijūta, kalnali!“. Naujaisiais autentiškais Kupiškio krašto tautiniais kostiumais aprengėme šventės vedėjus- ketvirtaklasius Eveliną ir Eimantą Čereškevičius, Auritą Trasykytę (5 kl.) ir Eimuntą Kumpelį (8 kl.).  

plačiau
 
Karštos kojos-4
Karštos kojos-4

Spalio 19 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos universaliame sporto aikštyne įvyko futbolo varžybos, organizuotos pagal projektą  „Karštos kojos 4“. Jose dalyvavo Šepetos Almos  Adamkienės ir Alizavos pagrindinių mokyklų bei  Kupiškio sporto mokyklos  jaunieji futbolininkai. Įnirtingai kovėsi ir nugalėjo kupiškėnai. II vieta džiaugėsi Šepetos žaidėjai, treti liko Alizavos moksleiviai. Visos komandos apdovanotos taurėmis ir padėkomis.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  29   30   31   32   33   34   35   40  50  60  sekantis  >>