Naujienos
Mokiniai sprendė Šimtmečio programavimo užduotis
Mokiniai sprendė Šimtmečio programavimo užduotis

Gegužės 17 d. įvyko Alizavos pagrindinės mokyklos 1-8 kl. mokinių susitikimas su mentorėmis iš bit&Byte kūrybinių technologijų akademijos: Giedre Slivko ir Ugne Marcinke. Viešnios papasakojo apie galimybes ir įvairiausias roles technologijų industrijoje ir pamokė, kaip spręsti Šimtmečio programavimo valandos užduotis. Mokiniai programavimą pažino atlikdami  specialiai Lietuvai sukurtas užduotis, kurios kvietė  pažinti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus. Kaip baseine aplenkti Rūtą Meilutytę? Kaip padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą ir kaip atkartoti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą ir t.t.

plačiau
 
Biologijos pamoka gamtoje
Biologijos pamoka gamtoje

Mokyklos sodo želdiniai panaudojami ugdymo procese. Nemažai biologijos pamokų vyksta gamtoje. Gegužės 14 d. vyko pamoka 7 kl. mokiniams „Sodo augalų atpažinimas, naudojant augalų atpažinimo vadovus“.

plačiau
 
Sėkmė konkurse
 Sėkmė konkurse

Kasmet, nuo 1999 m., konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ organizuoja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) bei Švietimo ir mokslo ministerija. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą.

Šiemet konkurse dalyvavo trys mūsų mokyklos mokinės: Aistė Zablockytė 10kl., Adelė Baronaitė 6 kl. ir Rusnė Baliūnaitė 8 kl.

Adelės darbas maketų grupėje pelnė 3 vietą. Rusnė už fotonuotrauką gavo paskatinamąją vietą

plačiau
 
Laimėtas paraiškų konkursas „Keliaujančios architektūros dirbtuvės 2018“
Laimėtas paraiškų konkursas „Keliaujančios  architektūros dirbtuvės 2018“

Džiaugiamės laimėta paraiška „Keliaujančiom architektūros dirbtuvėms 2018“.Keliaujančių dirbtuvių savanoriai atvažiuos į šiuos 7 Lietuvos miestelius: INTURKĘ, Molėtų r. sav.; ALIZAVĄ, Kupiškio raj. sav.; KULIUS, Plungės r. sav.; PATILČIŲ KAIMĄ, Vilkaviškio r. sav.; BALELIUS, Ukmergės r. sav.; SALAKUS, Zarasų r. sav.;  UPYTĘ, Panevėžio r. sav.

Pasak atrankos koordinatorės Agnės Motiejauskaitės, miesteliai buvo atrinkti pagal gautų anketų duomenis: miestelio nuotraukas, motyvaciją dalyvauti ir nuoširdžius atsakymus į pateiktus klausimus. 

plačiau
 
Tarptautinio vertimų konkurso laureatė- alizavietė
Tarptautinio vertimų konkurso laureatė- alizavietė

2018 m. Tarptautinio vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ (vertimo iš anglų kalbos) laureate tapo Alizavos pagrindinės mokyklos 9 kl. mokinė Violeta Tautavičiūtė.

plačiau
 
Olimpiadų prizininkai
Olimpiadų prizininkai

2017-2018 m.m. Kupiškio r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų olimpiadų nugalėtojų gretose – aštuoni prizininkai iš Alizavos pagrindinės mokyklos.

plačiau
 
Bendradarbiaujame su kaimynais anykštėnais
Bendradarbiaujame su kaimynais anykštėnais

Gegužės 11 d.  Anykščių r. Traupio pagrindinėje mokykloje vyko I–VI klasių mokinių gamtos pažinimo konkursas. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos, Panevėžio r. Raguvos gimnazijos bei Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos. Traupio pagrindinės mokyklos botanikos sodo erdvė pati geriausia tokio pobūdžio konkursams organizuoti.

 Į konkursą vyko Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Ineta Kucinaitė (2 kl.), Vakarė Baliūnaitė (2 kl.), Kristupas Jasčenskas (3 kl.), Adelė  Baronaitė (6 kl.).

plačiau
 
Geriausi Utenos regiono jaunieji dviračių vairuotojai varžėsi Alizavoje
Geriausi Utenos regiono jaunieji dviračių vairuotojai varžėsi Alizavoje

Gegužės 10 d. Alizavoje vyko trečiasis (regioninis) „Saugaus rato 2018“ varžybų etapas. Jį organizavo UAB „Gravitas Partners“, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariatas. Į varžybas atvyko geriausios Utenos regiono jaunųjų dviratininkų komandos: Panevėžio miesto savivaldybės Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos, Panevėžio r. Raguvos gimnazijos ir Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos. Kiekvienoje komandoje – po dvi mergaites ir du berniukus 2006-2008 gimimo metų. Papildomai startavo nepatekę į komandos sudėtį 2004-2008 gimimo metų mokiniai. Į varžybas jaunieji dviratininkai atvyko su savo dviračiais, šalmais, turintys dviračio vairuotojo pažymėjimą, vilkintys ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais.

plačiau
 
Kroso estafečių varžybose - treti
Kroso estafečių varžybose - treti

Gegužės 3 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Guoda Radinaitė, Neringa Skaburskytė, Milda Balnevičiūtė, Lukas Babachinas, Jaunius Palilionis, Kęstutis Gilbrantas dalyvavo Kupiškio r. mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybose. Merginoms teko įveikti po 500 metrų, o vaikinams – po 1000 metrų, tačiau rezultatai buvo komandinio darbo. Estafečių krose dalyvavo šešios komandos. Mūsų mokyklos mokiniai užėmė garbingą trečiąją vietą ir mokyklos apdovanojimus papildė nauja taure ir diplomu. 

 

plačiau
 
Įsimintinos Vytauto V. Landsbergio pamokos
Įsimintinos Vytauto V. Landsbergio pamokos

Rašytojas siūlė vaikams skaityti Gendručio Morkūno ir Ilonos Ežerinytės knygas. O savas rekomendavo pagal receptą. Jei gyveni laimingai, skaityk linksmas knygas: „Rudnosiuko istorijas“, „Obuolių pasakas“, „Briedį Eugenijų“. Tačiau, jei tavo tėveliai nedraugiški, nesutaria ir nuolat pykstasi, skaityk knygutę „Berniukas ir Žuvėdros“. Ši knygutė yra psichoterapinė ir daugeliui padeda.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  sekantis  >>