Naujienos
Nugalėtojų apdovanojimai

2013 m. lapkričio 27 d. (trečiadienį) Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje įvyko baigiamasis skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ renginys – laureatų  ir dalyvių apdovanojimas.

Lietuvos LIONS klubų asociacija ir Lietuvos bibliotekininkų draugija kartu su pagrindiniu partneriu Nacionaline M. Mažvydo biblioteka 2013 m. balandžio mėnesį šalies bibliotekose skelbė 1-12 kl. moksleivių skaitymo skatinimo konkursą „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ – iš rekomenduojamų lietuvių ir užsienio autorių sąrašo moksleiviai buvo kviečiami skaityti pasirinktą kūrinį ir parašyti jam recenziją, atsiliepimą ar sukurti iliustraciją.

Konkurse dalyvavo net pusantro šimto Lietuvos bibliotekininkų draugijai priklausančių bibliotekų. Vaikai ir jaunimas, dalyviai iš visos Lietuvos, vertinimui pateikė 898 vnt. iliustracijų, 215 vnt. recenzijų.

                      Šventėje dalyvavo UNESCO generalinio sekretoriaus padėjėja Asta Bajarūnaitė, rašytoja, žurnalistė Gintarė Adomaitytė, recenzijų ir iliustracijų kategorijų dalyviai ir laureatai.  Kiekvienos amžiaus grupės (1-4 klasių, 5-7 klasių ir 7-12 klasių) nugalėtojams buvo įteikti  diplomai ir vertingos knygos. Apdovanotos net 3 Alizavos pagrindinės mokyklos moksleivės: Rusnė Baliūnaitė (4 kl.), Elada Paslauskaitė (4 kl.) ir Dalė Miknevičiūtė.

Vėliau konkurso dalyviai Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre žiūrėjo romantinį spektaklį „Anė iš Žaliastogių“. Tai LIONS klubo dovana jauniesiems skaitytojams.

 

Danutė Miknevičienė, bibliotekininkė