Naujienos
Mokytojo dienos šventė

Mokytojams dainavo ketvirtokė Ugnė Užusienytė ir šeštokė Kamilė Bartkevičiūtė, mamyčių ansamblis „Saulėgrąžos“, grojo penktokė Rusnė Baliūnaitė. Tėvelių vardu sveikino ir už nuoširdumą dėkojo Mokyklos tarybos pirmininkė Lijana Baronienė. Specialų laikraštuko numerį dovanojo „Šratinuko“ kūrybinė grupė. Šventės vedėjai (aštuntokai Laurynas Vareika ir Viktorija Bartkevičiūtė bei devintokė Viktorija Vareikaitė) kiekvienam įteikė po kaštoninį kiškutį, o visi mokiniai apdalijo rudeniniais žiedais.

                      Dalius Baronas- naujasis mokyklos direktorius- pranešė, kad direktorius Gintaras Paškauskas bei visas mokytojų kolektyvas spalio 3 d. nedirbs, o pamokas ves kiti mokytojai. Jis supažindino su naujaisiais mokytojais ir perskaitė pamokų tvarkaraštį.

                      Su priešmokyklinukų grupe bendravo mama Aldona Kučinskienė ir dešimtokas Deividas Griciūnas. Jie mokė vaikus piešimo, o po to organizavo... šokius. Dešimtokė Jūratė Kučinskaitė pirmokams ir antrokams vedė piešimo pamoką. Trečiokai ir ketvirtokai  gamino atvirukus , vadovaujami dešimtokių Andrėjos Vareikaitės ir Monikos Kočijevaitės. Penktokai iš siūlų gamino žmogeliukus  ir kūrė linkėjimus, juos mokė mama Jolanta Užusienienė. Šeštokai gamino portretus, jiems vadovavo Agnė Kučinskaitė ir Aurelijus Kumpelis. Aira Balnevičiūtė ir Armandas Ablėnas pravedė įdomią geografijos pamoką septintokams. Su aštuntos ir devintos klasės mergaitėmis kulinarinio meno paslaptimis dalijosi  mama Vita Balnevičienė. Merginos prikepė nuostabiai skanių obuolinių blynelių. Vyresniųjų klasių berniukus krepšinio paslapčių mokė Algimantas Baziukas. O tuo tarpu į skaityklą susirinkę mokytojai išklausė origami pamokėlę. Lankstymo meno juos mokė dailės mokytoja Audronė Užtupienė, o jai talkino mokytojai padėjėjai (dvi Viktorijos ir Laurynas).

                      Pasibaigus pamokoms visi rinkosi į skaityklą prie arbatos puodelio pasidalinti pamokos  rezultatais, džiaugsmais ir rūpesčiais. Direktorius Gintaras Paškauskas padėkojo mamytėms ir tėveliams už jaukią šventę.