Naujienos
Mokytojo diena sutelkė bendruomenę

-Brangūs mokytojai, Jūsų dėka mokykla tapo vieta, į kurią su džiaugsmu einame kas rytą!- pradėjo šventę Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai.

 

                      Mokytojams koncertavo ne tik mokinių ansambliukai ( vadovė Žydrūnė Rakauskaitė), bet ir mamyčių vokalinis ansamblis „Saulėgrąža“ (vadovė Jolanta Užusienienė). Bruno Ferrero miniatiūras vaidino jaunesniųjų ir vyresniųjų dramos būreliai ( vadovė Romalda Likienė). Jaunieji žurnalistai kiekvienam mokytojui dovanojo po specialiai parengtą laikraštuko numerį. Paskelbė gražiausią, nuoširdžiausią, geriausią ir originaliausią sakinį apie Mokytoją, netgi apdovanojo jų autorius. Puikią rudeninę puokštę ir gražius sveikinimo žodžius paskyrė Mokyklos tarybos pirmininkė Lijana Baronienė. Buvo pristatyti Mokytojo dienos mokytojai bei mokyklos nauji vadovai. Direktoriai- tėvelis Dalius Baronas ir dešimtokas Elidijus Bratėnas. Pavaduotoja- mama Regina Balnevičienė. I ir IV klasės mokytojai- mama Lijana Baronienė ir dešimtokas Vygantas Vareika. II ir II klasės mokytojai- mama Gaila Kočijevienė ir dešimtokas Ernestas Isajevas. Dailės mokytojos  V ir VI klasėms- mama Jolanta Užusienienė ir dešimtokė Klementina Pūkaitė. Biologijos ir informatikos mokytojai VII klasei – Rima Kavaliauskienė ir Aldas Kavaliauskas. Kūno kultūros mokytojai- sporto organizatorius Algimantas Baziukas ir dešimtokas Žanas Giniotis. Technologijos mokytojos IX klasei- Vita Balnevičienė ir dešimtokė Laura Šidlauskaitė.

                      Po skambučio visi nuskubėjo į klases, o „eks“ mokytojai pakviesti į skaityklą. Čia fizinės terapijos specialistė Inesa Baziukienė pravedė įdomią pamoką, kaip atsipalaiduoti nuo pamokų metu patirto streso ir triukšmo, atliko keletą mankštos pratimų, pakvietė į sveikatingumo gimnastikos užsiėmimus.

                      Sekančią pamoką mokytojai vieni kitiems demonstravo nuotraukas, filmuotą medžiagą iš smagių vasaros kelionių po įvairiausias Europos šalis.

                      Pasibaigus pamokoms į skaityklą susirinko visi pamokas vedę tėveliai ir mamytės bei dešimtokai. Kiekvienas pasidalino patirtais neįprastais įspūdžiai. Visiems labai patiko mokytojauti, džiaugėsi paklusniais ir žingeidžiais vaikais. Direktorius Gintaras Paškauskas padėkojo tėveliams, dešimtokams ir Mokyklos Tarybos pirmininkei Lijanai Baronienei už puikiai organizuotą Mokytojo dieną mokykloje. Aptarti artimiausi mokyklos bendruomenės organizaciniai klausimai.

 

                      Danutė Miknevičienė, Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė