Naujienos
Knygoje „Kas bus kas. Lietuvos ateitis“- alizavietė!

  Renginyje dalyvavo ir ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. „Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdamas su Jumis susipažinti ir pabūti kartu. Esate labai talentingi, darbštūs ir atkaklūs jauni žmonės. Iškovoję savo pirmąsias pergales mokslo, meno ir sporto konkursuose, užkopėte ant pirmųjų savo karjeros laiptelių. Nesustokite, tai tik pradžia. Ėjimas  pirmyn priartina karjeros tolius, suteikia prasmės. To nuoširdžiausiai Jums ir linkiu“, –  sveikindamas jaunuosius talentus kalbėjo Vyriausybės vadovas.

Premjeras taip pat padėkojo šio projekto autoriams už puikią dovaną Lietuvai – pažintį su gabiu ir talentingu jaunimu, mūsų šalies ateitimi.

„Sveikinu šią puikią  iniciatyvą išleisti žinyną apie jaunuosius mūsų šalies talentus, kad parodytume Lietuvai ir jos žmonėms, ko iš tikrųjų esame turtingi ir didžiuojamės. Ši knyga – mūsų ateities aukso fondas. Dabar jau pažįstame beveik 600 pastarųjų ketverių metų tarptautinių ir Lietuvos olimpiadų, konkursų bei varžybų nugalėtojų ir tarptautinių varžytuvių prizininkų.  Tikiu, kad paskelbtos Jūsų biografinės apybraižos, vykusių olimpiadų ir konkursų apžvalgos, gimnazijų pirmūnų vardai paskatins Lietuvos mokinius įrodyti, kad jie gali būti dar geresni“, – kalbėjo A. Butkevičius.