Naujienos
Gražia švente pradėjome mokslo metus

Šiais mokslo metais į priešmokyklinio ugdymo grupę susirinko net 16 mažylių!  Šešiametė Eva Ardavičiūtė išraiškingai padeklamavo skambų Almos Karosaitės eilėraštį „Pūslėtas pirštas“. Negailėjo plojimų susirinkusieji ne tik Evai, bet ir Rusnei Baliūnaitei. Penktaklasė  mergaitė įspūdingai pagrojo „Krokodilo Genos gimtadienio dainelę“ ir „Mažąjį virtuozą“. Rusnės muzikos mokytoja- Genovaitė Bartaševičienė. Pradinių klasių ansambliukas dainavo „Abėcėlę“ ir „Žiogą“  (mokytoja Žydrūnė Rakauskaitė). Devintokės Liveta Užusienytė ir Viktorija Vareikaitė šoko šiuolaikinį šokį su kaspinais ir „Hip- hopą“. Merginų šokių mokytoja- Irmina Puipaitė- Narbutienė.

„Netingėti anksti atsikelti ir mokytis, nors ir labai nenorėtų“ prisiekė du pirmokai. Tai Ėrikas  Kiela ir Paulius Šešeika. Mokyklos direktorius jiems iškilmingai įteikė pirmoko pasus.

Direktorius pristatė kiekvienos klasės auklėtojus ir naujus mokytojus. Kalbėjo naujoji direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Gudonienė.

Gražiomis gėlėmis apdovanoję mylimus mokytojus, mokiniai išsiskirstė po klases, į pirmąsias pamokas su savo auklėtojais. O renginio vedėjai- septintokai Aistė Zablockytė ir Justas Puzelis-  moksleiviams palinkėjo: minties laisvės- per lietuvių; logikos- per matematiką; atminties- per istoriją; spalvų- per dailę; jėgų- per fizinį. Mokytojams- stiprybės,  kantrybės ir džiaugsmo ugnelės nelengvame darbe. Tėvelių paprašė prisiminti savo vaikystę ir juos jaunus suprasti.

Po 1-osios pamokos ir mokiniai, ir mokytojai dalyvavo fotosesijoje.

 

Danutė Miknevičienė, Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė