Naujienos
Susipažinkite: štai kokia ta Metų rinkimų knyga!

Kęstutis Kasparavičius, viešėjęs Alizavoje 2009 metais ir kartu su vaikais ant mokyklos sienos nupiešęs žirafą, pelnė jų didžiulį susižavėjimą ir pagarbą. Todėl visos jo knygos pasitinkamos su džiaugsmu ir susidomėjimu.

                      Naująją K.Kasparavičiaus knygutę „Mažoji žiema“ popietėje labai išradingai pristatė priešmokyklinukas Auridas su savo mamyte Nerina Meškeliene. Mamytė perskaitė pasakojimą 

„Oro balionas“, o Auridukas suvaidino tą Kęstučio aprašytąjį niekingąjį uodą, kuris susprogdino oro balioną.

                      Vytautas V. Landsbergis, pas mus lankęsis 2008 metais , kartu su vaikais kūręs linksmas pasakas, dainavęs gražias dainas, irgi tapo mylimu ir gerbiamu. Jo knygos „Arklio Dominyko meilė“ ir „Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes“ mokinių mėgstamos ir skaitomos.

„Stebuklingas arklio Dominyko brangakmenis“- šių knygų tęsinys.

                      „Pasaką apie kilbukus“ t.y. ištrauką iš šios knygos susirinkusiems perskaitė Sandra Baliūnienė , persirengusi karkvabaliu Barabu. O antrokė jos dukrelė Rusnė suvaidino žingeidžiąją gražuolę Rugiagėlę.

                      Su poetės Violetos Palčinskaitės knyga „Muzika troliui“ alizaviečiai susipažino balandžio mėnesyje, dalyvaudami „Nieko rimto“ leidyklos kartu su Norvegijos ambasada organizuotame projekte „Muzika troliui“. Tada 4-7 klasių mokiniai, perskaitę šią knygą, piešė klausydamiesi Eduardo Grygo pjesių fortepijonui, kurias garsusis norvegų kompozitorius sukūrė įkvėptas trolių.

                      Popietėje įdomią ištrauką iš šios puikios knygutės perskaitė pirmaklasės Ugnės mamytė Jolanta Užusienienė.

                      Kiekvienos klasės mokiniai pasirinko po knygutę , kurią visi perskaitys ir tarsis, kaip kūrybiškiau pristatyti savo mokyklos draugams literatūrinėje popietėje „Skaitykite ir balsuokite už mūsų knygą!“.

 

                                           Danutė Miknevičienė,

                                           Alizavos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė