Naujienos
Europos kalbų diena Alizavoje
Europos kalbų diena Alizavoje Spalio 28 d. sulaukėme svečių iš Utenos kolegijos, kurioje dabar svečiuojasi (pagal mainų programą „Erazmus“) 2 turkai iš Antalijos ir 2 latvaitės iš Rėzėknės. Juos į Alizavą palydėjo dėstytoja ir 3 Utenos kolegijos studentės lietuvaitės. Merginos iš Latvijos rusų kalba pristatė savo šalį. Turkai  savąją šalį - anglų kalba. Mielai svečiai bendravo su mūsų mokiniais, atsakinėjo į daugybę jų pateiktų klausimų. 
plačiau
 
Pamoka - Konstitucijai
Pamoka - Konstitucijai

Konstitucija- pagrindinis šalies įstatymas. Tai ne vien teisės aktas, tai taip pat ir tos šalies kultūros dalis. Konstitucija skatina pažinti Lietuvos istoriją, kultūrą, jos teisės sistemą. Todėl labai svarbu , kad kiekvienas pilietis žinotų Konstituciją.

                      Tradiciškai, VšĮ „Drąsinkime ateitį“ paraginti, susirinko Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai spalio 25 d. rytą į mokyklos  aktų salę.
plačiau
 
Nugalėtojai išvyksta į apdovanojimų ceremoniją

Spalio 21 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai su kalbų mokytojomis Jūrate Kuliukiene ir Violeta Kirstukiene vyksta į „Kalbų kengūrų“ ir vertimų bei iliustracijų konkurso

„Tavo žvilgsnis“ baigiamąjį renginį- koncertą SIEMENS arenoje Vilniuje.
plačiau
 
Paaugliai diskutavo su psichologe
Paaugliai diskutavo su psichologe

Alizavos pagrindinės mokyklos 7-10 klasių mokiniai dalyvavo Jaunimo psichologinės paramos centro organizuotame renginyje „Psichologinė ir emocinė parama krizinėse situacijose“. Su jaunuoliais diskutavo psichologė Veronika Lakis. Mokiniai sužinojo, kaip elgtis krizinėse situacijose, ką daryti jeigu pasitaikytų savižudybės atvejis, kaip tuomet padėti artimajam. Papasakojo apie psichologinės pagalbos galimybes Lietuvoje.

 

plačiau
 
Mes dalyvaujame „Piliečio žadintuve“!
Mes dalyvaujame „Piliečio žadintuve“!

    Visus šiuos mokslo metus Alizavos pagrindinė mokykla dalyvaus „Kūrybinės integracijos“ organizuojamame projekte „Piliečio žadintuvas“, kuris šūkiu „POZITYVAS. Aktyvus jaunimas nesnaudžia!“  pakvietė mus atsibusti ir pradėti aktyviai veikti.

plačiau
 
Pirmoji kelionė į knygų karalystę
Pirmoji kelionė į knygų karalystę

 

Alizavos pagrindinės mokyklos pirmokai prisiekė branginti ir saugoti knygą, imti ją tik švariomis rankomis, neplėšyti ir nelankstyti. Savo priesaiką jie patvirtino parašais ant skaitytojo formuliarų.

 

plačiau
 
Palydėjome savo sparnuotuosius draugus
Palydėjome savo sparnuotuosius draugus  Paukščių palydų dieną, spalio 7, Alizavos pagrindinės mokyklos 6-10 klasių mokiniai su biologijos mokytoja Renata Ulinskiene nuvažiavo prie Kupiškio marių stebėti savo sparnuotųjų draugų. Naudodamiesi žiūronais ir teleskopu galėjome apžiūrėti paukščius iš arčiau, jų neišbaidydami. Savo akimis palydėjome ne vieną į šiltesnius kraštus išlekiantį skrajūnų būrį. 
plačiau
 
Pamoka medienos apdirbimo ceche
Pamoka medienos apdirbimo ceche

Rugsėjo 29 d.  Alizavos pagrindinės mokyklos devintokai išskubėjo į Alizavos medienos apdirbimo cechą UAB „Medienos sprendimai“. Čia juos pasitiko mokyklos Garbės galerijos narys verslininkas Vladas Užtupas.

                      Mokiniai stebėjo įrengimų ir žmonių darbą, domėjosi iš kur gaunama mediena, kaip tvarkomos atliekos, kur realizuojama produkcija. 

plačiau
 
Lėlių atgaivinimo būdai
Lėlių atgaivinimo būdai

Kaip atgaivinti lėlę, kaip ją prakalbinti, kaip sukurti charakterį - mokė aktorė, režisierė, vaikiškų knygelių kūrėja Aurelija Čeredaitė, susirinkusius į Kupiškio rajono savivaldybės viešąją biblioteką projekto „Lėlių teatras- jaukus vaikystės pasaulis“ dalyvius.

                      Mokiniai žiūrėjo lėlių spektaklio „Pasaka apie vienišą žmogų“ ištrauką, bandė patys suvaidinti su aktorės lėlėmis, gavo naudingų patarimų kaip charakterizuoti savo sukurtas lėles.

                      

plačiau
 
Linksma šeštokų popietė Anykščiuose
Linksma šeštokų popietė Anykščiuose

Pasiėmę kareivišką aprangą, pasidaliję šovinius, pasiskirstę komandomis pradėjome karą. Žaidėme komanda prieš komandą. Teritoriją reikėjo atakuoti iš skirtingų aikštelės pusių. Mūsų užduotis buvo įsmeigti vėliavą priešų teritorijoje. Tai tik atrodo paprasta.

Vieną rugsėjo mėnesio popietę Alizavos pagrindinės mokyklos šeštokai, lydimi auklėtojo Eimučio Sarsevičiaus, nuvyko į Dažasvydį Anykščiuose.

                     

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   sekantis  >>