Naujienos
100 lietuviškų žodžių!
100 lietuviškų žodžių!

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai pagamino erdvinę kompoziciją – šimtalapį medį su lietuviškais žodžiais. Kiekvienos klasės mokiniai, gavę po širdelę su raktiniais žodžiais, sugalvojo po dešimt gražių lietuviškų žodžių, juos dailiai užrašė ant lapelių ir pritvirtino prie medžio karkaso. Tai patys gražiausi  žodžiai apie Lietuvą, jos vietoves, šventes, jausmai savo Tėvynei. Šimtalapis medis su gražiausiais lietuviškais žodžiais papuošė mokyklą ir džiugins kiekvieną bendruomenės narį.

plačiau
 
Gedimino idėjos gyvos ir šiandien
 Gedimino idėjos gyvos ir šiandien

Vasario 15 dieną Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 8 kl. mokiniams vyko netradicinė geografijos pamoka „ Gedimino idėjos gyvos ir šiandien!“.

Pradėjome pamoką nuo pokalbio su Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu. Suvedę savo mobiliojo telefono interneto naršyklėje adresą vks.mmcentras.lt/ge (veikia tik mobiliajame įrenginyje),  išgirdome Gedimino skambutį tiesiai iš Šventaragio slėnio (MO muziejaus projektas „Vilniaus kalbančios skulptūros“). Tai buvo įspūdinga!

plačiau
 
Mūsų žinios – Tau, Lietuva!
Mūsų žinios – Tau, Lietuva!

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Jugasė Kovaliūnienė pakvietė 5-10 klasių mokinius ir jų tėvelius į šventinę viktoriną, skirtą Lietuvos nepriklausomos valstybės 100- mečiui.

plačiau
 
„AIDS geriau žinoti“.
„AIDS geriau žinoti“.

Vasario 9 d. 8-10 klasių mokiniai dalyvavo protų mūšyje „AIDS geriau žinoti“. Renginį vedė visuomenės sveikatos specialistė Jovita Mačienė. Mokiniai sudarė 3 komandas ir rungtyniavo tarpusavyje. Protų mūšio dalyviai gilino žinias apie AIDS, sužinojo apie šios ligos keliamas grėsmes. 

plačiau
 
100 laiškų užsienio lietuvaičiams!
 100 laiškų užsienio lietuvaičiams!

Vasario 15 d. 5-8 klasių mokiniai rašė laiškus savo bendraamžiams, gyvenantiems užsienio šalyse ir besimokantiems lietuviškose mokyklose. Laiškuose mokiniai pasakojo apie savo mokyklą, apie nuveiktus gražius darbus, apie įdomiausias ekskursijas. Rašė apie dalykus, kuriais jie didžiuojasi gyvendami Lietuvoje. Mūsų mokinių laiškai paštu iškeliavo į Belgijos, Danijos, Egipto, Islandijos, Ispanijos, JAV , Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Švedijos, Vokietijos  šalių lituanistines mokyklas ir mokyklėles, įsikūrusias įvairiuose miestuose ir miesteliuose.

Tikimės sulaukti ir atsakymų. Galbūt, tai bus gražios draugystės pradžia.

plačiau
 
Tikybos pamokoje- misijonieriai iš Tibiriados bendruomenės
Tikybos pamokoje- misijonieriai iš Tibiriados bendruomenės

Vasario 1 d. į atvirą tikybos pamoką 6-10 kl. mokiniams atvyko misijonieriai iš Tibiriados bendruomenės: brolis Egidijus ir studentai Gabija bei Mykolas. 

plačiau
 
Integruota dailės ir šokio pamoka
Integruota dailės ir šokio pamoka

Alizavos pagrindinės mokyklos penktokai skaitė 61- ąją šimtuko knygą. Tai K. Kubilinsko eiliuota poemėlė „Ledinukas“ apie Senio Šalčio anūką,  labai mėgųsi girtis.

Paskui vyko integruota dailės ir šokio pamoka „Vaizdo ir judesio raiška K. Kubilinsko poemėlėje „Ledinukas“ “. Pamokos tikslas – sukurti meninę kompoziciją „Ledinuko žiema“.   

plačiau
 
Mažasis futbolas 5x5
Mažasis futbolas 5x5

Sausio 18 dieną Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 6-8 klasių mokiniai dalyvavo Kupiškio rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių mažojo futbolo 5x5 varžybose. 

plačiau
 
Geriausių sportininkų apdovanojimai 2017
Geriausių sportininkų apdovanojimai 2017

Sausio 17 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos direktorius ir kūno kultūros mokytoja Jūratė Ažubalytė pakvietė mokinius pagerbti geriausius mokyklos sportininkus.  

plačiau
 
Sausio 13-ąją minėjome su kariais
Sausio 13-ąją minėjome su kariais

Alizavos mokyklos bendruomenė prie atminimo laužo pagerbė žuvusius Laisvės gynėjus. Į šventę atvyko Lietuvos kariuomenės „Geležinio vilko“ brigados Karaliaus Mindaugo Husarų bataliono kariai profesionalai ir Krašto apsaugos savanoriai, 504 – oji lengvoji pėstininkų kuopa, priklausanti Vyčio apygardos 5- ajai rinktinei.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  22   23   24   25   26   27   28   30  40  50  60  70  sekantis  >>