Naujienos
Šventė Šimtadienį
Šventė Šimtadienį

Kovo 9 d. Alizavos pagrindinės mokyklos devintos klasės mokiniai ir jų auklėtoja Audronė Užtupienė pakvietė dešimtokus į nuotaikingą Šimtadienį. Mokyklos vyriausiems buvo skirti patys prasmingiausi ir gražiausi žodžiai. Mokinius sveikino direktorius Gintaras Paškauskas, pirmoji mokytoja Aiva Janušauskienė, dalykų mokytojai. Devintokai surengė linksmų išbandymų – žaidimų. Dešimtos klasės mokinių mamos paruošė nuostabų deserto stalą.

plačiau
 
Įdomus pasibuvimas su valstybės istorija
Įdomus pasibuvimas su valstybės istorija

Vasario 28 d. geriausi 6-10 klasių mokiniai sprendė nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ pirmojo etapo testus. Šį konkursą organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociacija.  Antrasis etapas įvyks kovo 10 d. Seime, jame dalyvaus 1 etapo nugalėtojai.

 

 

plačiau
 
Šventėme atkurtos Lietuvos šimtmetį
Šventėme atkurtos Lietuvos šimtmetį

Lietuvos šimtmečio sėkmės istoriją kūrė ir kuria visi, apsisprendę būti laisvi, aktyvūs ir neabejingi piliečiai, įvairių tautybių, konfesijų ir socialinių grupių atstovai. Tai mūsų šalies herojai. Tokiais šiandien esame kiekvienas iš mūsų.

Mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas pasveikino su švente ir įteikė padėkas bei atminimo dovanėles aktyviausiems mokiniams.

plačiau
 
Lietuvos gimtadienio tortas
Lietuvos gimtadienio tortas

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 9 ir 10 klasės mergaitės technologijų pamokų metu iškepė Lietuvos gimtadienio tortą.

 

plačiau
 
Šventinės dekoracijos mokyklai
Šventinės dekoracijos mokyklai

Jungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai sukūrė kompoziciją „Gedimino pilis“. Pradinių klasių mokiniai pagamino trispalvę girliandą. 9-10 klasių berniukai išdrožė medinę sienos dekoraciją.

plačiau
 
Gedimino sapno legenda
Gedimino sapno legenda

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai pastatė spektaklį pagal B. Sruogos poemą „Giesmė apie Gediminą“. Šventės dieną vykusi spektaklio premjera buvo dovana mokyklos bendruomenei.

plačiau
 
100 lietuviškų žodžių!
100 lietuviškų žodžių!

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai pagamino erdvinę kompoziciją – šimtalapį medį su lietuviškais žodžiais. Kiekvienos klasės mokiniai, gavę po širdelę su raktiniais žodžiais, sugalvojo po dešimt gražių lietuviškų žodžių, juos dailiai užrašė ant lapelių ir pritvirtino prie medžio karkaso. Tai patys gražiausi  žodžiai apie Lietuvą, jos vietoves, šventes, jausmai savo Tėvynei. Šimtalapis medis su gražiausiais lietuviškais žodžiais papuošė mokyklą ir džiugins kiekvieną bendruomenės narį.

plačiau
 
Gedimino idėjos gyvos ir šiandien
 Gedimino idėjos gyvos ir šiandien

Vasario 15 dieną Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 8 kl. mokiniams vyko netradicinė geografijos pamoka „ Gedimino idėjos gyvos ir šiandien!“.

Pradėjome pamoką nuo pokalbio su Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu. Suvedę savo mobiliojo telefono interneto naršyklėje adresą vks.mmcentras.lt/ge (veikia tik mobiliajame įrenginyje),  išgirdome Gedimino skambutį tiesiai iš Šventaragio slėnio (MO muziejaus projektas „Vilniaus kalbančios skulptūros“). Tai buvo įspūdinga!

plačiau
 
Mūsų žinios – Tau, Lietuva!
Mūsų žinios – Tau, Lietuva!

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Jugasė Kovaliūnienė pakvietė 5-10 klasių mokinius ir jų tėvelius į šventinę viktoriną, skirtą Lietuvos nepriklausomos valstybės 100- mečiui.

plačiau
 
„AIDS geriau žinoti“.
„AIDS geriau žinoti“.

Vasario 9 d. 8-10 klasių mokiniai dalyvavo protų mūšyje „AIDS geriau žinoti“. Renginį vedė visuomenės sveikatos specialistė Jovita Mačienė. Mokiniai sudarė 3 komandas ir rungtyniavo tarpusavyje. Protų mūšio dalyviai gilino žinias apie AIDS, sužinojo apie šios ligos keliamas grėsmes. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  40  50  60  sekantis  >>