Naujienos
Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos Raguvoje
 Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos Raguvoje

Gegužės 19 d. Raguvoje (Panevėžio raj.) įvyko Mopedų ir motociklų jaunųjų vairuotojų varžybos. Jose savo jėgas išmėgino 13-18 m. amžiaus moksleiviai. Komandą sudarė du 13–15 metų mopedų jaunieji vairuotojai, du 16–18 metų jaunieji motociklų vairuotojai ir komandos vadovas. Mopedų ir motociklų vairuotojai jėgas išmėgino kelių eismo taisyklių konkurse, figūriniame motociklo ir mopedo vairavime, moto-estafetėje.

Varžybose iš viso dalyvavo 6 komandos: Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 2 komandos, Panevėžio r. Raguvos gimnazijos (2 komandos), Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos, Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos. 

plačiau
 
Išrinkti tėvelių atstovai į Mokyklos tarybą
Išrinkti tėvelių atstovai į Mokyklos tarybą

Gegužės 18 d. įvyko tėvelių rinkimai į Mokyklos tarybą. Klasių bendruomenės siūlė tėvelių ir mamyčių kandidatūras. Bendruomenės šventės metu visi kandidatai buvo pristatyti bendruomenei.

Balsavo 76 tėveliai. Suskaičiavus balsus paaiškėjo nugalėtojai- būsimieji Mokyklos tarybos nariai. Tai Vida Kumpelienė, Reda Petkevičienė ir Sandra Škinderytė. Sveikiname būsimuosius mokyklos tarybos narius ir tikimės darnaus bendradarbiavimo!

plačiau
 
Šeimos diena mokykloje
Šeimos diena mokykloje

Gegužės 18 d. mokiniai ir mokytojai į mokyklą pakvietė tėvelius ir mamytes. Visi kartu šventė Šeimos dieną.Panevėžio PK Kupiškio PK bendruomenės pareigūnė Aelita Viktorija Budrienė papasakojo tėveliams apie jų atsakomybę auklėjant vaikus. Sporto salėje mokiniai dainavo, deklamavo, šoko ir vaidino tėveliams. 

plačiau
 
Mokiniai sprendė Šimtmečio programavimo užduotis
Mokiniai sprendė Šimtmečio programavimo užduotis

Gegužės 17 d. įvyko Alizavos pagrindinės mokyklos 1-8 kl. mokinių susitikimas su mentorėmis iš bit&Byte kūrybinių technologijų akademijos: Giedre Slivko ir Ugne Marcinke. Viešnios papasakojo apie galimybes ir įvairiausias roles technologijų industrijoje ir pamokė, kaip spręsti Šimtmečio programavimo valandos užduotis. Mokiniai programavimą pažino atlikdami  specialiai Lietuvai sukurtas užduotis, kurios kvietė  pažinti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus. Kaip baseine aplenkti Rūtą Meilutytę? Kaip padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą ir kaip atkartoti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą ir t.t.

plačiau
 
Biologijos pamoka gamtoje
Biologijos pamoka gamtoje

Mokyklos sodo želdiniai panaudojami ugdymo procese. Nemažai biologijos pamokų vyksta gamtoje. Gegužės 14 d. vyko pamoka 7 kl. mokiniams „Sodo augalų atpažinimas, naudojant augalų atpažinimo vadovus“.

plačiau
 
Sėkmė konkurse
 Sėkmė konkurse

Kasmet, nuo 1999 m., konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ organizuoja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) bei Švietimo ir mokslo ministerija. Konkurso tikslas – skatinti jaunimą domėtis Lietuvos istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą.

Šiemet konkurse dalyvavo trys mūsų mokyklos mokinės: Aistė Zablockytė 10kl., Adelė Baronaitė 6 kl. ir Rusnė Baliūnaitė 8 kl.

Adelės darbas maketų grupėje pelnė 3 vietą. Rusnė už fotonuotrauką gavo paskatinamąją vietą

plačiau
 
Laimėtas paraiškų konkursas „Keliaujančios architektūros dirbtuvės 2018“
Laimėtas paraiškų konkursas „Keliaujančios  architektūros dirbtuvės 2018“

Džiaugiamės laimėta paraiška „Keliaujančiom architektūros dirbtuvėms 2018“.Keliaujančių dirbtuvių savanoriai atvažiuos į šiuos 7 Lietuvos miestelius: INTURKĘ, Molėtų r. sav.; ALIZAVĄ, Kupiškio raj. sav.; KULIUS, Plungės r. sav.; PATILČIŲ KAIMĄ, Vilkaviškio r. sav.; BALELIUS, Ukmergės r. sav.; SALAKUS, Zarasų r. sav.;  UPYTĘ, Panevėžio r. sav.

Pasak atrankos koordinatorės Agnės Motiejauskaitės, miesteliai buvo atrinkti pagal gautų anketų duomenis: miestelio nuotraukas, motyvaciją dalyvauti ir nuoširdžius atsakymus į pateiktus klausimus. 

plačiau
 
Tarptautinio vertimų konkurso laureatė- alizavietė
Tarptautinio vertimų konkurso laureatė- alizavietė

2018 m. Tarptautinio vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ (vertimo iš anglų kalbos) laureate tapo Alizavos pagrindinės mokyklos 9 kl. mokinė Violeta Tautavičiūtė.

plačiau
 
Olimpiadų prizininkai
Olimpiadų prizininkai

2017-2018 m.m. Kupiškio r. savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų olimpiadų nugalėtojų gretose – aštuoni prizininkai iš Alizavos pagrindinės mokyklos.

plačiau
 
Bendradarbiaujame su kaimynais anykštėnais
Bendradarbiaujame su kaimynais anykštėnais

Gegužės 11 d.  Anykščių r. Traupio pagrindinėje mokykloje vyko I–VI klasių mokinių gamtos pažinimo konkursas. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos, Panevėžio r. Raguvos gimnazijos bei Anykščių r. Traupio pagrindinės mokyklos. Traupio pagrindinės mokyklos botanikos sodo erdvė pati geriausia tokio pobūdžio konkursams organizuoti.

 Į konkursą vyko Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Ineta Kucinaitė (2 kl.), Vakarė Baliūnaitė (2 kl.), Kristupas Jasčenskas (3 kl.), Adelė  Baronaitė (6 kl.).

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  18   19   20   21   22   23   24   30  40  50  60  70  sekantis  >>