Naujienos
Įvertinta mokyklos vadovo 2021 m ataskaita

Kupiškio r. Savivaldybės taryba įvertino Alizavos pagrindinės mokyklos vadovo veiklos 2021 m ataskaitą

skaitykite čia

 
 
Dėl ugdymo plano pakeitimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ,,Dėl Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. gegužės 3 d. įsakymo Nr. V-688 ,,Dėl 2021-2022 ir 2022-2023 mokslo metų pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrojo ugdymo plano patvirtinimo", pakeistas mokyklos s2021-2022 mokslo metų pradinio ir pagrindinio programų ugdymo planas.

plačiau
 
Mokinių vežiojimo grafikas

Susipažinkite su mokinių vežiojimo grafiku nuo 2021 m rugsėjo 1 d.

plačiau
 
Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo projektas
Kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo projektas

Alizavos pagrindinė mokykla 2021/2022 mokslo metais dalyvaus Kultūrinių intervencijų projekte „Istorijos. Vaizdais ir garsais“. Projektą vykdys medijų edukacijos ir tyrimų centras „Meno avilys“.

 

plačiau
 
Organizuojama valstybės lėšomis finansuojama vaikų vasaros stovykla

Rugpjūčio 23-30 dienomis organizuojama valstybės lėšomis finansuojama vaikų vasaros stovykla „Būk aktyvus ir sužinok“.  Stovyklos tikslas - mažinti mokinių mokymosi praradimus, patirtus dėl COVID-19

plačiau
 
Dėl paramos mokyklai

Kviečiame, deklaruojant pajamas Valstybinei mokesčių inspekcijai paskirti 1,2 proc. nuo jau sumokėto pajamų mokesčio Alizavos pagrindinei mokyklai.

plačiau
 
Rekomendacijos mokiniams, kaip padėti sau COVID-19 pandemijos metu

Tyrimais grįstos rekomendacijos mokiniams, kaip padėti sau COVID 19 pandemijos metu, parengtos Vilniaus Universiteto Psichotraumatologijos centro.

plačiau
 
Atlikta Alizavos mokyklos stadiono rekonstrukcija
Atlikta Alizavos mokyklos stadiono rekonstrukcija

Įgyvendinta sutartis dėl Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamo sporto projekto Nr. SP2019-1-110 „Alizavos mokyklos stadiono rekonstrukcija“ įgyvendinimo ir tęstinumo įsipareigojimų vykdymo“, kurią pasirašė Viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra (toliau – CPVA) ir Kupiškio rajono Alizavos pagrindinė mokykla, atsižvelgdamos į Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. liepos 29 d. įsakymą Nr. V-868 „Dėl finansavimo skyrimo sporto projektams, susijusiems su esamų sporto bazių plėtra, priežiūra ir remontu“.

 

plačiau
 
Elektroninių atliekų surinkimas
Elektroninių atliekų surinkimas

Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla dalyvauja nacionaliniame ekologiniame projekte „Mes rūšiuojam“, kurio metu už priduotas elektros įrenginių atliekas gauna taškus, o juos verčiame prizais. 2019 m. Alizavos pagrindinė mokykla surinko 5 535 kg elektroninių atliekų ir 40 kg panaudotų baterijų ir pelnė 538 taškus-eurus. 

plačiau
 
Dalyvaujame projekte „Mokyklos eina“: inovatyvūs maršrutai ir ėjimo iššūkis moksleiviams

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, net apie 80 proc. pasaulio vaikų ir paauglių nepasiekia rekomenduojamo kasdienio fizinio aktyvumo lygio. Ne išimtis ir Lietuva. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  50  60  70  sekantis  >>