Naujienos
Pagerbė mokytojus
Pagerbė mokytojus

Alizavos pagrindinės mokyklos taryba spalio 5 d. pakvietė mokytojus į šventinį koncertą. Mokiniai deklamavo, grojo ir dainavo, vaidino. Tėvelių vardu mokytojus sveikino  tarybos pirmininkė Reda Petkevičienė. 

plačiau
 
Pakrikštyti penktokai
Pakrikštyti penktokai

Spalio 4 dieną vyko penktokų krikštynos. Dešimtokai pasivertė vyrėjais ir sugalvojo nemažai užduočių, kad iškeptų iš pradinukų vyresniuosius mokinius.

plačiau
 
Integruota biologijos ir lietuvių literatūros pamoka
Integruota biologijos ir lietuvių literatūros pamoka

Spalio 1 d. Alizavos pagrindinės mokyklos mokytojos, Jūratė Kuliukienė ir Renata Ulinskienė, pakvietė į atvirą integruotą biologijos ir lietuvių literatūros pamoką 8 klasėje „Pasivaikščiojimas po grybų šalį“. 

plačiau
 
Europos kalbų diena
Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną mokykla minėjo Europos kalbų dieną. Kalbų mokytojos renginį pradėjo prancūziškomis ir angliškomis minklėmis. Mokiniai spėliojo ir laimėjo prizą (Anglijoje populiaraus žaidimo simbolį- futbolo kamuolį).  5-10 klasių mokiniai pristatė pasirinktas Europos šalis. Jie buvo paruošę skaidres, turėjo vėliavėles, šalių simbolius, kontūrus, kūrybiškai pristatė pasirinktas šalis, o svarbiausia - KALBAS.

plačiau
 
Renginys Judumo savaitei paminėti
Renginys Judumo savaitei paminėti

Rugsėjo 21 d. Alizavos mokyklos mokiniai bėgo krosą Alizavos miestelio gatvėmis. Bėgimas buvo skirtas Judumo savaitei paminėti.

plačiau
 
Kupiškyje dirbs Vyriausybės priimamasis

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Kupiškio rajone. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius,  patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Kupiškio  rajono gyventojus 2018 m. spalio 10 d. (10.15–13.00 val.) Kupiškio rajono savivaldybės patalpose (Vytauto g. 2, Kupiškis) priims ir asmeniniais klausimais konsultuos Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, Aplinkos ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Žemės ūkio ministerijos atstovai.

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijos atstovų konsultaciją, prašome registruotis el. p. lina.matekoniene@kupiskis.lt arba telefonu (8 459 35500). Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę.

plačiau
 
Apie futbolo turnyrą, kuriuo bandyta atitraukti paauglius nuo kompiuterių
Apie futbolo turnyrą, kuriuo bandyta atitraukti paauglius nuo kompiuterių

Rugsėjo 18 d. į Alizavos pagrindinės mokyklos sporto aikštelę susirinko jaunieji futbolininkai iš Kupiškio rajono mokyklų. Vaikinai ir merginos atvyko kovingai nusiteikę: skubiai persirengę gražiosiomis uniformomis, subėgo į aikštelę apšilimui ir svetimo kamuolio prisijaukinimui. Turnyrui teisėjavo futbolo treneriai Irmantas Šap ir Ričardas Puntuzas.

Pirmosiose varžybose susirungė Skapiškio pagrindinės mokyklos ir P. Matulionio progimnazijos futbolininkai. 

plačiau
 
Rudens krosas
Rudens krosas

Rugsėjo 19 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai: Guoda Radinaitė, Arijus Šližys, Jaunius Palilionis ir Kęstutis Gilbrantas dalyvavo mokinių rudens krose. Jie savo jėgas išbandė naujoje trasoje, kuri buvo įrengta Kupiškio Kazio Šimonio parko teritorijoje. 

plačiau
 
KAD komanda patenkinta alizaviečių bendruomenės rūpestingumu
KAD komanda patenkinta alizaviečių bendruomenės rūpestingumu

Rugsėjo 16 d. į Alizavos pagrindinę mokyklą atvyko Keliaujančių architektūros dirbtuvių komandos, kuri vasarą su vaikais kūrė daugiafunkcinį taką beržynėlyje, nariai. Architektės, Karolina ir Viktorija, domėjosi ar neatsipalaidavo virvių mazgai, ar neatplyšo medinių konstrukcijų lentos, ar įrengtos dovanotos sūpynės, ar patinka vaikams sukurtas statinys ?

plačiau
 
Jaunųjų turistų žygis Neries regioniniame parke
Jaunųjų turistų žygis Neries regioniniame parke

Rugsėjo 14 d. Alizavos pagrindinės mokyklos jaunieji turistai dalyvavo nacionaliniame moksleivių žygyje „Sveikas kaip ridikas“ Neries regioniniame parke. Moksleiviai nužygiavo 10 km. Žygio metu vyko edukacinės užduotys.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  15   16   17   18   19   20   21   30  40  50  60  70  sekantis  >>