Naujienos
Laimėtas paraiškų konkursas „Keliaujančios architektūros dirbtuvės 2018“

Džiaugiamės laimėta paraiška „Keliaujančiom architektūros dirbtuvėms 2018“.Keliaujančių dirbtuvių savanoriai atvažiuos į šiuos 7 Lietuvos miestelius: INTURKĘ, Molėtų r. sav.; ALIZAVĄ, Kupiškio raj. sav.; KULIUS, Plungės r. sav.; PATILČIŲ KAIMĄ, Vilkaviškio r. sav.; BALELIUS, Ukmergės r. sav.; SALAKUS, Zarasų r. sav.;  UPYTĘ, Panevėžio r. sav.

Pasak atrankos koordinatorės Agnės Motiejauskaitės, miesteliai buvo atrinkti pagal gautų anketų duomenis: miestelio nuotraukas, motyvaciją dalyvauti ir nuoširdžius atsakymus į pateiktus klausimus. 

Keliaujančios architektūros dirbtuvės - tai vasaros atostogų metu vykstantis projektas, kuriuo siekiama atkreipti vaikų dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką ir parodyti, kad jos puoselėjimas gali būti įdomus, žaismingas ir įtraukiantis užsiėmimas, įgyvendinamas realiomis, daug išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis. Pagrindinis projekto tikslas - skatinti vaikus ir jaunimą būti aktyviais savo aplinkos kūrėjais, aktyvinti bendruomeninę veiklą ir pilietiškumą.

 2018 m. liepos 3-7 d. savanorių komanda surengs 5 dienų kūrybines dirbtuves Alizavos vaikams ir jaunimui. Dirbtuvių metu bus kuriamas materialus išliekamąją vertę turintis projektas viešoje erdvėje, kuris burtų miestelio bendruomenę ir skatintų projekto tęstinumą. KAD savanorių komanda sudaryta iš įvairių kūrybinių specialybių žmonių: architektų, vizualiųjų menų atstovų, pedagogų, tyrėjų - sociologų.

 Nekantriai laukiame artėjančių dirbtuvių ir iškylančių vaikų svajonių objektų!

Danutė Miknevičienė, paraiškos iniciatorė