Biblioteka
VIRTUALI VAIKŲ LITERATŪROS SAVAITĖ

Nuo balandžio 2 iki 9 d. „Vaikų žemė“- literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams- organizavo virtualius susitikimus su 21 rašytoju. Per ZOOM programą galėjo jungtis kiekvienas.

Garsūs Lietuvos knygų kūrėjai: rašytojai, poetai, dailininkai skaitė ištraukas iš mėgstamiausių vaikystės knygų. Vieni skaitė labai įdomias ištraukas, kiti - labai gražiai jas perskaitė, treti -nuoširdžiai atsakinėjo į vaikų pateiktus klausimus, davė smagių kūrybinių užduotėlių, dar kiti - pagrojo ir padainavo.

plačiau
 
Alizavos mokyklos bibliotekos garbė

Tarptautinės vaikų knygos dienos proga - aktyviausių mokyklos bibliotekos lankytojų nominacijos! 

   

plačiau
 
Akcija „Valdžios žmonės apie knygas“

Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių taryba inicijavo akciją „Valdžios žmonės apie knygas“. Mokiniai nusprendė sužinoti, ką skaito Kupiškio rajono savivaldybės įstaigų vadovai bei Tarybos nariai, ar knygų skaitymas turėjo  įtakos jų karjerai.

plačiau
 
Virtualus skaitymo konkursas „SKAITYK IR MĄSTYK!“

Balandžio 2-ajai – Tarptautinei vaikų knygos dienai - paminėti Alizavos pagrindinės mokyklos biblioteka paskelbė virtualaus skaitymo konkursą „SKAITYK IR MĄSTYK!“. Dvi savaites, karantino atostogų metu, mokyklos laikraštuko „Šratinuko“ facebook paskyroje kasdien buvo skelbiamas vis naujas klausimas ir nuoroda į knygos ištrauką, kurioje slypėjo atsakymas į pateiktą klausimą. Kiekvienos dienos vakare buvo skelbiami DIENOS LAIMĖTOJAI ir užduotis kitai dienai.

plačiau
 
Tarptautiniame konkurse - smulkiosios tautosakos iliustracijos

Patarlėse slypi didžiuliai išminties lobynai. Trumpais šmaikščiais posakiais pamokoma, perspėjama ar įvardijama tai, kas amžiams bėgant buvo protėvių pažinta ir perprasta. Pastebėjus, kad šiuolaikinė jaunoji karta nebemoka patarlių ir sunkiai įmena mįsles, dvi Alizavos pagrindinės mokyklos atstovės surengė tarptautinį piešinių konkursą „Ieškok kaip duonos ir atrasi“.

plačiau
 
Tarptautinis piešinių konkursas „Ieškok kaip duonos ir atrasi!“

Lietuvos gimtadienio išvakarėse pakvietėme mokytojas supažindinti vaikus su smulkiąja lietuvių tautosaka, o mokinius – piešiniais reflektuoti savo požiūrį, nuomonę ir patirtį.

plačiau
 
Mokėsi saugesnio interneto

Vasario 10–15 dienomis visoje Lietuvoje minėta saugesnio interneto savaitė.

Ta proga vasario 13 dieną Alizavos pagrindinėje mokykloje lankėsi „Telia“ specialistas, „Augu internete“ mentorius, Panevėžyje gyvenantis kupiškėnas Kęstutis Žiūra. Svečias vaikus mokė susikurti stiprų slaptažodį, patarė, kaip elgtis, gavus žinutę iš nepažįstamo asmens, ir ką daryti pakliuvus į internetinių sukčių pinkles.

plačiau
 
Knygų mugėje šurmuliavo ir alizaviečiai

Vasario 22 d., šeštadienį, net dviem autobusais išvyko Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė į Vilniaus knygų mugę. Visus šokiravo lankytojų gausa, sausakimšos renginių salės, didžiulės eilės prie populiarių rašytojų autografų.

plačiau
 
Džiugi naujiena

2019 m. Lietuvos vaikų knyga išrinkta Ignės Zarembaitės „Stebuklingi senelio batai“. Už šią knygą balsavo visi Alizavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai. Balsuotojų pavardės e. paštu buvo išsiųstos metų knygos rinkimų organizatoriams. Mokinių tėveliai už šią knygą balsavo internete.

plačiau
 
Jaunos rašytojos daromi stebuklai

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos ir Antašavos mokyklos-daugiafunkcinio centro vaikai Metų knyga išsirinkę Ignės Zarambaitės knygą „Stebuklingi senelio batai“, sausio 23 dieną sulaukė nuostabiausios dovanos. Iš labai toli, iš egzotiško potvyniais garsaus Šilutės krašto, atvyko jaunoji rašytoja pas savo knygos skaitytojus. Ir atvyko ji ne viena, o su pagrindiniu veikėju Enriku.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  sekantis  >>