Biblioteka
„DALYVAUTI VASAROS KNYGŲ SKAITYMO IŠŠŪKYJE BUVO SMAGU!“

Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo vasaros knygų skaitymo iššūkyje.

 

plačiau
 
PIRMOKAI PRISIEKĖ BRANGINTI IR SAUGOTI KNYGĄ

Rugsėjo 8 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos  pirmos klasės mokiniai susipažino su biblioteka, elgesio joje taisyklėmis. 

plačiau
 
ŠIAURĖS ŠALIŲ KNYGŲ POTVYNYJE

Išgirdę, kad Panevėžyje, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, inkarą išmetė Vikingų laivas, Alizavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kaip mat susiruošė į kelionę.

Prie įėjimo pasitiko šiaurietiškų istorijų herojai. Tai jie atplaukė milžinišku Vikingų laivu iš Islandijos. Juodos varnos kvietė kilti į viršų ir įsakinėjo, kokias užduotis kiekvienoje stotelėje  reikia atlikti. Kiekvienas lankytojas gavo po Knygų potvynio pasą, kuriame žaismingais antspaudais turėjo pasitvirtinti, kad sėkmingai įveikė nurodytą užduotį.

plačiau
 
Lietuvos istorinės asmenybės

Virtualią pamoką „Lietuvos istorinės asmenybės“ vedė Kauno moksleivių techninės kūrybos centro metodininkas Ivanas Kuzminas.

Pamokos dalyviai žiūrėjo įvairių Lietuvos mokyklų mokinių sukurtus filmukus apie Lietuvos istorines asmenybes.  Alizavos pagrindinės mokyklos septintokai ir aštuntokai buvo aktyvūs šių filmukų vertintojai. Peržiūrėję kiekvieną, vertino pažymiais, paskui išreitingavo.

plačiau
 
VAIKAI SUKŪRĖ TREMTINIŲ PASAULĮ DĖŽUTĖJE

Tarptautinės vaikų knygos dienos proga Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka organizavo konkursą „Pasaulis dėžutėje: literatūrinis konkursas visai šeimai“. Vaikai buvo kviečiami skaityti knygas, išsirinkti vieną patinkančią sceną iš knygos ir kartu su tėveliais, mokytojais, bibliotekininkais sukurti miniatiūrinį pasaulį dėžutėje – dioramą.

Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai sukūrė Jurgos Vilės ir Linos Itagaki knygos apie tremtinių gyvenimą „Sibiro haiku“ dioramą. Vaikų įspūdžiai įamžinti filmuke.

plačiau
 
SUSIPAŽINO SU POETU DAINIU GINTALU

Alizavos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai susipažino su šmaikštaus poeto Dainiaus Gintalo knyga „Duokit kelią begemotui!!!“.

Ketvirtokai mokėsi greitai skaityti greitakalbes „Nykštukas nykštukui“, paskui tarpusavy rungtyniavo, kuris greičiau jas perskaitys.

Paskui klausėsi linksmų eilėraščių apie Lumpsę Plumpsę Barabumsę, apie Braškę, apie varlę, apie musių grandinėlę ir piešė poeto Dainiaus portretą.

Vakare visi jungėsi į virtualų susitikimą su knygos autoriumi.

plačiau
 
PAMOKA APIE ISTORIJĄ IR KOMIKSŲ KNYGAS

Alizavos pagrindinės mokyklos dešimtos klasės mokiniai ir lietuvių kalbos ir literatūros vyresn. mokytoja Jūratė Kuliukienė dalyvavo virtualioje pamokoje NIEKO NENUTYLINTI LITERATŪRA. Pamokoje iliustruotoja ir komiksų kūrėja Lina Itagaki ir istorikas, keliautojas, Karalienės Mortos mokyklos mokytojas Vladas Liepuonius kalbėjosi apie traumuojančių istorinių patirčių vaizdavimą jaunimo literatūroje ir grafinėse novelėse.

plačiau
 
TEGUL ŠVIEČIA VAIKŲ LITERATŪROS ŠVIESA !

Džiaugiamės, kad Kalėdų senelio DOVANŲ sulaukė ir Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos penkios šeimos.

 

plačiau
 
PUIKI DOVANA MOKINIAMS VAIKŲ VELYKĖLIŲ PROGA

Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvauja paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus“  tradicija tapusiame „Vaikų Velykėlių“ konkurse. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas. 

plačiau
 
VIKTORINA APIE PAAUGLIŲ METŲ RINKIMŲ KNYGAS

Kupiškio r. bendrojo ugdymo mokyklų aktyviausi 7-10 klasių mokiniai-skaitytojai Tarptautinę vaikų knygos dieną paminėjo dalyvaudami virtualiame konkurse-viktorinoje.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  sekantis  >>