Biblioteka
Padovanok bibliotekai knygą!

Gruodžio 18 - 20 d.

mokykloje akcija-

 

„Dovanoju bibliotekai knygą!“

 

Turi naują

gražią

 įdomią

 vertingą

 knygą

ir tu ją jau perskaitei, ji tau nebereikalinga?

 

Padovanok mokyklos bibliotekai!

Tegu ja džiaugiasi visi!

 

Bibliotekininkė lauks Jūsų knygučių kiekvieną pertrauką!

 

 

Tegul knyga suartina mus ir įkvepia dalytis gerumu !

plačiau
 
Net 3 respublikinio konkurso nugalėtojos!

2013 m. lapkričio 27 d. (trečiadienį) Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje įvyko baigiamasis skaitymo skatinimo konkurso „SKAITYMAS: sėkmė ir džiaugsmas“ renginys – laureatų  ir dalyvių apdovanojimas.

plačiau
 
Gėrio ir grožio oazėje

Lapkričio 22 dieną aktyviausi Alizavos mokyklos  bendruomenės pasakų skaitytojai apsilankė Panevėžio lėlių vežimo teatre. Grožėjosi senos lietuvių liaudies pasakos „Našlaitė Elenytė ir Jonukas avinukas“ nauju moderniu pastatymu.

plačiau
 
Dėmesio 5-10 klasių mokiniams! Pasakų mėnuo!

Pasaka- stebuklinga paukštė:                                                                                            pamos sparnais ir nuneš Tave, kur tik panorėsi....

 

Skaitymo skatinimo projektas

„Pasaka- kartų tiltas“

vyresniesiems mokiniams

 

Lapkričio 25- gruodžio 20 d.

 

Pasakų mėnuo

 

Pirmadienį, lapkričio 25 d. per 1 pertrauką klasių 2-3 atstovai renkasi į biblioteką, gauna nurodymus ir ieško po mokyklą Paslėptos pasakos

 

Lapkričio 26-29 d. kiekviena klasė išsirenka savo pasaką

 

Gruodžio 2- 18 d.- gaminamos pasakų personažų kaukės, repetuojami pasakų vaidinimai

 

Gruodžio 19d. – gaminami pasakų valgiai ir gėrimai

 

Gruodžio 20d. 18 val.- Stebuklų vakaras

 

 

Aktyviausių dalyvių laukia saldainių fiesta!

plačiau
 
Šventė Kupiškyje

Alizavos mokyklos mokiniai, mokyklos konkursų nugalėtojai, koncertavo Kupiškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusioje šventėje „Žiema Šiaurėje“. 

plačiau
 
Netradicinė geografijos pamoka „Šiaurės šalių gamta“

Mokiniai pagal duotus žodžius kūrė linksmus ketureilius, piešė įsimintiniausius Šiaurės šalių gamtinius kraštovaizdžius. Viena grupė įamžino ledkalnį, kita- didžiuosius riedulius. Dar kiti pavaizdavo Lokių salą, gėlėtąją Suomijos vasarą ir t.t.  

plačiau
 
Angliškos dainos konkursas „Žiemos pasaka“

„Žiema- šalta, bet mes laimingi žaisdami sniege“,- dainavo šventėje ketvirtokai. Mokiniai dainavo apie snaiges, apie Rudolfą Raudonnosį, apie Kalėdas, apie alkaną vilkę ir t.

plačiau
 
Angelų konkursas

Gražiausiais angelais išrinkti Editos Paslauskienės ( iš siūlų), Lijanos Baronienės ( iš vielutės) ir Jolantos Užusienienės ( iš lino ir šiaudelių). „Mielo angelėlio“ nominacija suteikta Rimos Jonutienės iš plonų siūliukų nertam, „Degančio angelo“- mokytojos Romaldos Likienės iš polietileninės plėvelės suvyniotam, „Žavių angelėlių“- mokytojos Gražinos Kigaitės iš popieriaus iškirptiems. Pradinių klasių tarpe gražiausius angelus kartu su mamytėmis pagamino Rusnė Baliūnaitė ( auksinį!), Aurita Trasikytė (medžiaginį!), Adelė Baronaitė ( originalų!). Nuostabias angelų kompozicijas, savo mokytojos Aivos Janušauskienės padedami, sukūrė antrokai ir trečiokai. Vyresniųjų mokinių tarpe- gražiausi angelai: Rugilės Kigaitės ( iš medžio išdrožtas!), Klementinos Pūkaitės (sidabrinis!), Kotrynos Baronaitės (iš ryžių!), Kamilės Bartkevičiūtės ( iš vatos!).

plačiau
 
Skaidrių konkursas „Šiaurietiški peizažai“

7- 10 klasių mokiniai informatikos mokytojos Rasos Šlekienės paraginti sukūrė skaidres su puikiaisiais Šiaurės šalių vaizdais.

plačiau
 
Švesos ir žodžio šventėje „Žiema Šiaurėje“

Įspūdingą žiemos šokį susirinkusiems pademonstravo jaunosios šokėjos: Viktorija Bartkevičiūtė (7 kl.), Vaiva Kučinskaitė (7 kl.), Kotryna Baronaitė (8 kl.),Laura Bartkevičiūtė (8 kl.), Liveta Užusienytė (8 kl.), Viktorija Vareikaitė (8 kl.). Šokio kompoziciją sukūrė ir šokti merginas išmokė mokytoja Irmina Puipaitė- Narbutienė.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  28   29   30   31   32   33   34   sekantis  >>