Biblioteka
Dalyvavimas respublikiniuose projektuose

Akcijoje „Vaikų Metų knygos rinkimai“ dalyvaujame nuo 2007 metų. Kiekvienais metais organizuojame daug įdomių knygų pristatymo, aptarimo, reklamos  renginių, kuriuose aktyviai ir noriai dalyvauja ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir mokinių mamytės. Metų knygos rinkimai mūsų  bendruomenėje tapo gražia tradicija, visus  suvienijančia kilniam tikslui.

Kadangi neturime lėšų naujų knygų įsigijimui, labai laukiame šių knygučių, džiaugiamės jas gavę ir daug dirbame su jomis.

plačiau
 
Tarptautinis projektas ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ

Šiame projekte Alizavos mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvauja aštuntus metus, kasmet praturtindama savo žinias įdomiais faktais apie kaimynų skandinavų gyvenimo kultūrą. Renginius integruojame į ugdymo procesą. Mokiniai dalyvauja su didžiuliu entuziazmu. Kiekvieną kartą gauname puikių skandinavų vaikų literatūros knygų, organizuojame jų skaitymą ir įdomius renginius populiarinant knygas. Kasmet ieškome ir surandame puikių rėmėjų.

plačiau
 
Pradžia

Esame nedidelė, bet vieninga bendruomenė. Gebame susikoncentruoti bendram reikalui, pasiekiame neblogų rezultatų, organizuojame daug turiningų ir gražių švenčių, patiriame puikių emocijų.

                      Apie pagarbą Knygai, skaitymo kultūrą pradedame kalbėti su pačiais mažaisiais. Nuo 2000-ųjų metų, kiekvieną rugsėjį su vyresniųjų klasių mokiniais pirmokams organizuojame ypatingą pažinties su „Knygų karalyste“ pamoką. Teatralizuotos šventės metu mažyliai supažindinami su bibliotekos taisyklėmis, knygų išdėstymo tvarka, elgesio su Knyga taisyklėmis. Parodome  linksmą vaidinimą iš pačios naujausios  knygutės. Knygos Riteris pakviečia pirmokus iškilmingai priesaikai: „Branginti ir saugoti knygą, neplėšyti, nelankstyti, laiku grąžinti į biblioteką“. Po to vaikai iškilmingai pasirašo formuliaruose, kad pasižada laikytis bibliotekos taisyklių. Pirmokai išsirenka po pirmąją knygą, gauna dovanų po skirtuką ir ... pamilsta biblioteką.

Skaityti vaikus skatina pradinių klasių mokytojos Rima Dyraitė, Aiva Janušauskienė, Asta Balčiūnienė; lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jūratė Kuliukienė ir Stanislava Šarkienė. Organizuojant renginius į pagalbą atskuba dailės mokytoja Audronė Užtupienė, technologijų mokytojas Eimutis Sarsevičius, dorinio ugdymo bei informatikos mokytoja Rasa Šlekienė, klasių auklėtojai. Mūsų iniciatyvas visada palaiko mokyklos direktorius Gintaras Paškauskas

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30