Biblioteka
PAŽINTIS SU TAUTINIAIS RAŠTAIS

Skaitykloje vyko Kupiškio KC Alizavos padalinio edukatoriaus Danieliaus Petrošiaus kūrybinės dirbtuvės.  Alizavos pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai sužinojo apie tautinių raštų mitologinę prasmę. 

plačiau
 
Susitikimas su liudininku

Alizavos pagrindinės mokyklos bendruomenės organizuotame iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime su vaikais ir jaunimu prisiminimais dalijosi ŽMOGUS iš knygos „Mes buvome ten...“- kupiškėnas Algirdas Gasiūnas.

plačiau
 
Literatūrinis herojus KIŠKIS

Ne tik Kęstučio Kasparavičiaus „Kiškių mokyklą“, bet ir Eduardo Mieželaičio „Zuikį puikį“, „Gyveno kartą kiškiukas Petriukas“ (pagal Vytauto Račicko „Gyveno kartą Lukošiukas“ , „Pagyrūnas kiškis“, „Kiškių Kalėdos“ ir kitas pasakas Kalėdinio karnavalo metu vaidino Alizavos pagrindinės mokyklos mokiniai. 

plačiau
 
Kalėdų džiaugsmai

Alizavos bibliotekos skaitykloje nuo gruodžio 12 d. iki sausio 6 d. veikia Alizavos pagrindinės mokyklos mokinių kūrybinių darbelių paroda.

plačiau
 
YPATINGI SAUSAINIAI

Gruodžio 14 d. Alizavos vaikų dienos centro lankytojai tapo kulinarais. 

plačiau
 
Paslapčiausia paslaptis

Baltą žiemos dieną skaitykloje susibūrę Alizavos pagrindinės mokyklos mažyliai klausėsi žaismingų poetės Evelinos Daciūtės eilėraščių, pasislėpusių knygoje „Paslapčiausia paslaptis“. 

plačiau
 
Ketvirtokai sužinojo bežodžių knygų galią

Lapkričio 18 d. 9 val. į nuotolinį susitikimą  su bežodžių knygų žinove, vaikų literatūros eksperte, knygų apžvalgininke, IBBY Lietuvos skyriaus pirmininke Inga Mitunevičiūte jungėsi Alizavos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai. 

plačiau
 
Geografijos pamokos

Lapkričio 17 d. Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos geografijos mokytoja metodininkė Inga Inapienė 6-10 klasių mokiniams vedė pamokas apie gamtą Šiaurėje.

plačiau
 
Rato istorija

Anglų kalbos mokytoja Daiva Jukonė 7 klasės mokiniams rodė filmą apie šiaurės gamtą ir gyvūnus. Visi drauge aptarė filmą ir mokiniai kūrė rato istoriją apie baltąjį lokį ir jo atrastą draugą.

plačiau
 
Įspūdžiai iš kelionių po Šiaurę
 
 
 
1   2   3   4   10  20  30  sekantis  >>